Oceny Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW 1999-2002

Najnowsze oceny Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW 1999-2002

4,1
~Krzysiek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
8 lat użytkowania i 100tys przejechane. Gdyby rocznikowo były świeże kupiłbym ponownie. Silnik, moc i moment obrotowy jak dla przeciętnego kierowcy zadowalający, spokojnie na 5 biegu można wyprzedzać bez redukcji. Wyposażenie bajka, 8pp 2 stref. klima która mrozi palce latem, czujnik deszczu i zaparkowania szyb -kiedyś bym powiedział ze głupi gadżet - teraz wiem ze "pierdolka" która robi ze życie jest prostsze. Nagłośnienie boose z...
~Darek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Super ! Poprzednią opinię wstawiałem tu o Lanci przy 174 tys km i 5 lat temu . Teraz przy 307 tys i po tym czasie muszę przyznać ,że to naprawdę super auto ! Silnik rewelacja , olej po przejechaniu np 3 tys km czyściutki ,.reszta też b.dobrze .Niezawodna ! Trzeba tylko dbać. Już ją łapie trochę rdzy , ale zamierzam ją jeszcze sporo pojeździć ! Tłumik np jeszcze oryginalny od nowości , amortyzatory też ,..części nie drogie , auto b.luksusowe ....
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Mimo drobnych mankamentów to doskonały samochód. Piękny, luksusowy, oszczędny, mocny i ekonomiczny. Czuć w nim włoską pasję i temperament. Lancia Lybra to wyjątkowe auto dla ludzi, którzy chcą nie tylko przemieścić się z punktu A do B, ale też czerpać radość z jazdy i czuć dumę z samochodu. Jeżeli miałbym wybierać jeszcze raz, nie wahałbym się ani chwili. Zdecydowane TAK dla Lancii.
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Ogólnie autko pod względem technicznym i wizualnym prezentuje się bardzo okazale, zwłaszcza, że linia nadwozia jest rzadko spotykana i napewno będzie zwracać uwage przechodniów i mijających nas kierowców:)
~voyteq
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Auto spisuje sie naprawdę dobrze zwłaszca w trasie. W mieście może ciut za mały promień skrętu może szczególnie kobiety doprowadzic do płaczu, ale to w sumie drobiazg. Wyciszenie pojazdu rewelacja a system nagłośnienia w standardzie BOSE, gdzie jest lepiej??? Klimatyzacja elektroniczna w dodatku dwustrefowa to kolejny plus. I oczywiśćie piękna sylwetka auta i wyjątkowe wnętrze...
~piopyt@gmail.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Świetne auto. Stylistyka albo oczarowuje albo odtrąca :) Kwestia gustu ale nawet jak się nie podoba na zewnątrz to wnętrze powoduje tylko i wyłącznie pozytywne odczucia. Jest to auto niezwykłe, niestety (a może stety?) niedocenione.
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
8,6
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Pomimo drobnego pecha, który mnie dotkną przy eksploatacji z czystym sumieniem mogę polecić to auto. Jest bezpieczne, wygodne, doskonale wyposażone, bardzo dobrze wyciszone, audio BOSE spisuje się bardzo dobrze, przestrzeń dla przeciętnej rodziny jest wystarczająca. Brakuje schowków - przydałoby się wiecej :)
~Darek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Wspaniałe auto,nie myślałem że Włosi robią tak dobre samochody,b.komfortowe i super wyposażone(nagłosnienie bose + zmieniarka) silnik rewelacja,umiarkowane spal;anie,zamierzam jeszcze nim długo pojeżdzić jestem tym autem zachwycony(miałem wcześniej Hondę accord,pięć Toyot,nissana 100nx, oraz Octavię 1,9 Tdi) i jak dotychczas to mój najlepszy samochód!
~Lybra SW kyjza@poczta.fm
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Za ok 20000 tyś otrzymujecie niebanalne autko, z super wyposazeniem i silnikiem który daje radość z jazdy i tankowania. Wielu się za nim ogląda na ulicy, można podjechac pod operę ;) Jako kombi sprawdzi się w rodzinnym uzytkowaniu. No i nie wygląda się jak małolat w BMW
~Nor71
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Bardzo fajny wózek na dłuższe trasy, szczególnie jako TD. Trochę uciążliwe są liczne drobne usterki i delikatne podwozie przy jeżdzie po naszych drogach. Auto u nas raczej nietypowe więc w mniejszych miastach jest kłopot z serwisem. W ASO straciłem godzine znim doszli jak wymienić żarówkę.
Lancia Lybra Kombi