Ocena kierowcy - Lancia Lybra Kombi

Arturrro Lublin , 12 lat temu
Silnik 2.4 JTD 135KM 99kW
Rok produkcji 2000
Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Inne : Dużo rzeczy bym tu napisał i tak zebrałem się po roku aby coś przybliżyć przyszłym nabywcom. Znam się na autach hmmmm dobrze i poleciłbym z czystym sumieniem to auto np: 2,4 135 i 140 km lub 1,9 115 km
Kolejne moje auto ale takiego jeszcze nie miałem !!! Miałem renault x 3 , wv , forda ..inne . Ale lancia lybra jest autem super na Polskie drogi. Blacharka super ,wygląd super - klasyk
Super
No tutaj to mogłó być lepiej . Fakus miał lepszą.
Komfort i cisza.
Nie ma się czego przyczepić .
Bez zastrzeżeń.
Super ogrzewanie w zimie , lato klima ok -dwustrefowa naprawdę wygoda . Nikt mi sapie że mu za zimno czy gorąco :))
Normalna . Jak w większości auto tej klasy . Ale powiem że Lybra wygląda z zewnątrz na nie dużą ale to jest złudzenie tylko. Miejsce jast dla każdego.
Może być do 120km/h powyżej trochę głośniej - ale podkręcam BOSSE i mam to gdzieś :))
Super !!! nie patrzę na komputer bo jest wolny jak na lata 2000r.Ale podaje w miarę dokładnie tylko woooolno przelicza . W mojej 135KM . Trasa do 110KM/H 4,2 l !!! Trasa - 130-160 5,2 - 6,2 l Miasto klima średnio 5,8 -6,2 l Miasto korki klima , stanie 7,5l
Ceny różne nawet powiedziałbym że za niskie. Ale te niskie w ogłoszeniach to coś nie halo . Szukałem swojej 4-5 miesięcy .Znalazłem poszanowaną ,nie kręconą itd ..duzoo by opowiadać .( sprzedaję po wiośnie jakby coś ) kupuje thesis !!!
Czasami jak to Lybra żaróweczka , bezpieczniczek i tyle
Żadnych - dbać o turbine jak się daje po garach ( schładzać przed gaszeniem 3-5 min ) będzie ok. Lać paliwo normalne ( ale do paliwa to nie mam żadnych zastrzeżeń ) Zalać silnik dobrym olejem tu nie oszczędzać - polecam olej MOTUL !!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 JTD 135KM 99kW [l/100km]

5,3