Ocena kierowcy - Lancia Lybra Kombi

Zomb, 10 lat temu
Silnik 2.4 JTD 150KM 110kW
Rok produkcji 2002
Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : Uwielbiam to auto za swoja bezawaryjnosc i wyjatkowosc.4 lata przejezdzone wspolnie z pewnoscia bede dobrze wspominac. Moja Lucynka jest bardzo dobrze wyposazona posiada min: dwustrefowa klime, skorzana tapicerke , podgrzewane fotele, elektronicznie regulowane polozenie foteli, naglosnienie bose- plus zmieniarka w bagazniku na 6 plyt REWELKA , 10 poduszek powietrznych, klimatyzowany schowek, 4x szyby elektryczne, navigacje , telefon z wbudowanym zestawem glosnomowiacym i pewnie wiele rzeczy o ktorych zapomnialem. Najprawdopodobniej pod koniec marca bede sprzedawac swoja Lucynke ( w planach mamy.kolejne dziecko i Lancia bedzie juz troche mala) wiec gdyby ktos mial w planach kupno wlasnie takiego auta to zdecydowanie polecam moja slicznotke. Rok 2002 czarne kombi, przebieg 240000 tys, stan idealny ! kontakt maciejbabel@op.pl ale to dopiero marzec, kwiecien poniewaz zbieram pieniazki na Renault Espase :-)
Zawieszenie : stuki w tylnym zawieszeniu
Rewelacyjne auto , bardzo wygodne, dobrze wyposazone , inne niz wszystkie inne ;-) W planach mamy drugie dziecko i zamiane auta na wieksze , oby kolejne moje auto sprawowalo sie jak Lybra!
Przez 4 lata zero awarii! zawsze dowozi bezproblemowo do celu.2 razy bylismy rodzinka na wakacjach w Chorwacji. Silnik to mocna strona tego auta , uwazam ze silniki JTD to bardzo udana konstrukcja- wczesniej jezdzilem Stilo 1,9 i tez bylo super :-)
Wszystkie biegi wchodza jak nalezy, bez zastrzezen.
Prowadzi sie pewnie nawet przy wiekszych predkosciach.
Bez zastrzezen.
Wszystko na swoim miejscu.
Auto posiada automatyczna dwustrefowa klimatyzacje.Super sprawa kiedy szyby zaczynaja parowac a nawiew sam sie zalacza by ta pare usunac po czy nawiew wraca do poprzedniego ustawienia. Z minusow to raz na jakis czas kiedy np ustawie temp na 18 stopni to leci zbyt cieple powietrze i w druga strone jezeli ustawie 23 to dmucha zimnym , ale na szczescie dzieje sie to zadko.
Miejsca dla kierowcy i pasazera jest wystarczajaco.Z tylu 2 osoby daja rade ale przy 3 robi sie ciasno.Nie jest to S klasa ;-) Bagaznik muglby byc wiekszy.
W skali 1-10 daje 8. Bez zastrzezen
Jest poprostu super! Pod tym wzgledem wypada najlepiej z wszystkich samochodow ktore mialem. W mojej rodzinie co chwile slysze ze cos robia, naprawiaja, ze awaria itp itd a tutaj tylko i wylacznie eksploatacja lac i jezdzic. Wiem ze trudno bedzie o drugie tak malo awaryjne auto..
Rewelacja! Za nie duze pieniadze mozemy zakupic auto o wiele lepiej wyposazone niz niemieckie czy japonskie wozy. Moja Lucynka posiada bardzo dobre wyposazenie i mam wszystko czego potrzeba.
Alternator do regeneracji i cos stukalo w tylnim zawieszeniu. Jak na 4 lata uzytkowania to super wynik. Tak to lac i jezdzic.
Zero !

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 JTD 150KM 110kW [l/100km]