Lista ocen Lancia Lybra Sedan (56) - Ergonomia

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GTI AUTOHANDEL GRZEGORZ IWANICKI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
tu rewelka 4.2ropy na trasie to normalka,5.2 w mieście przy włączonej klimie i korkach to jak na autko które waży1300kg spoko przy 160-180km/hpali5.3 wiem bo często ją goniłem na autostradach po caŁej europie a do tego dochodzi coś czego brakuje innym autom PODCZAS JAZDY CIŚNIENIE W KABINIE JEST TAKIE ŻE AUTO W OGÓLE NIE MĘCZY ZROBIŁEM NIĄ ZA JEDNYM ZAMACHEM 3400KM I WYSIADłEM I NAPIŁEM SIĘ JESZCZE PIWA W ŻADNYM INNYM AUCIE NIE OSIĄGNĘŁEM...
~Tomisław
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
No wszytko spoko, wygląd kokpitu ładny, aczkolwiek materiały dramat, nie wiem kto tu pisze że materiały wysokiej jakości ? Ludzi siedzieliście w autach takich jak bmw albo audi ? nawet opel ma lepsze, wszystko skrzypi i się tłucze, siedzenia wycierają sie moment, skóra pęka, lewarek sie wyciera, kierownica wygląda jak by miała z milion kilometrów !! ładnie może wygląda ale jakość na poziomie fiata
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Wszystko pod ręką. Intuicyjne sterowanie zarówno komputera pokładowego, jak i klimatyzacji. Krótko mówiąc wszystko jest tam gdzie byśmy się tego spodziewali. Spore kieszenie w drzwiach i uchwyt na kubki poprawia zagospodarowanie wnętrza i pozwala na utrzymania łady w środku. Fotele w oparciach również mają kieszenie na drobne przedmioty pasażerów tylnych.
~Stanisław
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Masa dodatków, czujników, przełączników - na szczęście ergonomicznie rozmieszczone nie przytłaczają. Jest bardzo dobrze! Schowek przed pasażerem - symboliczny z powodu poduszki powietrznej, ale oprócz tego schowek w podłokietniku, schowki w dzwiach, za przednimi fotelami i w konsoli - na drobiazgi.
~Jarret
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejscu. Dwustrefowa klima bajecznie łatwa w obsłudze i zawsze po ręką. Komputer pokładowy z wbudowanym systemem audio straszy ilością przycisków ale po 2 dniach bez instrukcji zna się go na pamięć. Schowek pasazera i kieszenie w drzwiach mogłyby być wieksze.
~Przemek
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Fotel kierowcy mało wygodny. Nie mam regulacji podpory lędźwiowej więc na dłuższe trasy po 4 godz przerwa w trasie jest potrzebna. Pasażerowie nie narzekali. Nieergonomiczne jest gniazdo do zapalniczki. Aby podłączyć nawigację trzeba otworzyć popielniczkę.
~gov
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
pozycja za kierownicą nieco "krzesłowa" i początkowo nie mogłem się do niej przyzwyczaić. Ale z perspektywy czasu stwierdzam, że w "tym szaleństwie jest metoda". Siedzenia są wygodne nawet w bardzo długich trasach.
~yyllaaw@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
wszystko jest na swoim miejscu, dobra odległość centralnego panelu sterowania, obsługa prawie intuicyjna, dobrze umiejscowiony lewarek dźwigni biegów, dobra regulacja fotela i kierownicy
~osmend@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
samochod ktory cieszy w srodku ciezko sie tylko z niego wysiada tak zachwyca swoim wnetrzem i tu mala uwaga polecam dwu kolorowa deske czarno bezowa z bezowymi fotelami ta calkowicie czarna jest bez wyrazu
~Robert
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
doskonała ergonomia , kupiłem auto bez instrukcji obsługi i nie miałem żadnych problemów z obsługa wszystkich funkcji.Wszystkie przełączniki dokładnie tam gdzie ich się spodziewałem
Lancia Lybra Sedan