Oceny Lancia Lybra Sedan 1.6 16V 103KM 76kW 1999-2006

Najnowsze oceny Lancia Lybra Sedan 1.6 16V 103KM 76kW 1999-2006

1,9
~Dzasiek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Jakość fiata,czyli kiepściutka,spalanie w zimie w warszawie srednio 14l benzyny na 100km ,osiągi na poziomie 25letniego diesla toyoty tylko,ze na wolnych obrotach lybra nie ma wogóle mocy w odróznieniu od starego diesla.Z kolei jak sie ten gówienny silniczek 1.6 wkręci w obroty to pali jak autobus.serwis drogi i często potrzebny.Zawieszenie papierowe i gumowate.Ogólnie porażka.Jedyne dobre rzeczy w tym kiblu to hamulce i radio.Reszta to klęska
~Wlasciciel Lybry
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Mialem mnostwo roznych aut, prowadzilem jeszcze wiecej lacznie z nowymi mercedesami, audi, mitsu, alfa, fiatami,nfordami, toyotami i to jedno z moich ulubionych. Wyroznia sie z tlumu, znakomite wyposazenie i materialy. Wnetrze auta boskie (zwracam na to wielka uwage) mnostwo genialnych szczegolow jak podswietlane klamki, klimatronik 2 strefowy, wspaniale fotele czy czujnik brunego powietrza (zamyka obieg na wew). Chce kupic kiedys taka z...
~osmend@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Jestem bardzo zadowolony, to samochod zwarty, swietnie sie prowadzi, dajacy wiele satysfakcji i ten fantastyczny komfort - malo ktore auto nawet za wieksze pieniadze ma taki luksus. Aczkolwiek zawsze gdzies tkwi w pamieci wloska jakosc ktora pewnie da o sobie znac przy wiekszym przebiegu ale co tam kocham wloskie samochody za ich wysmakowanie za desing i za fantastyczne wnetrza ALF i Lanci . Zimne audi, sztywne bmw sie ma, a ALFY i LANCIE...
2,9
~Henryk
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
samochód bardzo ładny, super nagłośnienie (bose), ale AWARYJNOSC mam już zapisaną całą książke gwarancyjną, gdyby nie 2-letnia gwarancja to poszedłbym z torbami, bezwzglednie zakup opcji rozszerzenia gwarancji na trzeci rok
~Gustaf
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo mile autko, 1000 razy bardziej wole to niz VW lub BMW. Cena jest idiotyczna, ogromny spadek na wartości. Generalnie auto dla hobbystow. Ale ja lubie Lancie, w samej nazwie jest juz cos milego.
~m009
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Polecam dla kogoś kto ceni komfort bardziej niż osiągi. Fajne auto w dobrej cenie.
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
~Limak
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Szukalem Alfy, trafila sie Lybra z pewna historia - od prawie pol roku sprawuje sie bez zarzutu.
~arthur2008@op.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
wspanala limuzyna,oczywiscie sa pewne braki ale jaki samochod ich nie ma
~migo
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Jestem bardzo zadowolony, samochod ma wiecej niz trzeba w przystepnej cenie, no moze wybralbym teraz wiekszy silnik.
~andrzej
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie pech przy zakupie.Słaby lakier.Szkło lamp przednich powinno być nowoczesne nie żłobione,klimatyzacja jak i system przeciw "poceniu" się szyb mało wydajne,słabe wyciszenie wnętrza.
Lancia Lybra Sedan