Lista ocen Lancia Lybra Sedan 1.8 16V 131KM 96kW 1999-2006 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gov
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
W aucie popsuł mi się jedynie wodzik elektrycznie podnoszonej szyby. Koszt w serwisie 12 pln + pół dnia samodzielnego "dłubania". Po wnętrzu tego auta doskonale można odczytać jego przebieg. "Sztuki" oferowane na rynku pl mają 120 000 km (benzyna) i 160-180 000 km (diesel). Ich wnętrza ukazują przebiegi 2-3x większe (fotele, kierownica). Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że pierwsze oznaki użytkowania pojawiają się na alkantarze po...
~Carlos 270477@polbox.com
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Bardzo często przepalają się żarówki postojowe przód - koszt to jakieś 20 zł sztuka. Elementy plastikowe w środku są nie trwałe, chromy przy kierunkowskazach przód - zaczynają odpadać, a wycieraczki tylko na zamówienie - nietypowe. No i jeszcze szyby elektryczne kilkakrotnie wymiana siłownika.
~Petrus
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Mam już starsze auto (2000 r.). Alcantara zmechaciła się na części foteli przednich. Zacinają się wycieraczki (w innym FIACIE też to miałem). Łatwo rysuje się ta część plastików wnętrza, która pokryta jest jasną farbą w kolorze tapicerki.
~Marcin
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Wodziki w drzwiach, zamek centralny oraz zamek bagażnika. Mianowicie plastiki się urwały i trzeba wymieniać ale można to zrobić samemu. Centralny czasem szaleje. A palec bagażnika u mnie się urwał.
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Nic dosłownie nic się nie dzieje złego. Ogólnie marka Lancia jest najwyżej pozycjonowana w gamie Fiata i naprawdę widać to w jakości wykonania i niezawodności tego samochodu.
~petrusm@wp.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Przepalające się H7, odpryskująca farba przycisków klimy (ale nie radia), niszczące się gumy stabilizatora, parujące szyby w czasie deszczu.
~Maciej J.
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Padają duperele związane z elektryką. Spokojnie można samemu większość naprawić. Uwaga mając 10 letnie auto musi się coś wyrobić.
~yyllaaw@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
psują sie drobiazgi elektryczne oraz elementy mechaniczne wnętrza (szufladka na wizytówki i kubek oraz kratka nawiewu)
~fabian l
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Elektyka szyb , klopoty z uruchamianiem silnika , odpadajace plastiki, centalny zamek
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
11,7
~krzy36
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Drobiazgi się nie liczą. Ale nie ma również z nimi problemów.
Lancia Lybra Sedan