Oceny Lancia Lybra Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2006

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Lancia Lybra Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2006

~yska
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Dokonałem zakupu lanci lybry bardzo świadomie po lekturze wielu ocen właścicieli. Od pierwszych kilometrów za sterami jestem bardzo zadowolony z auta. Samochód spełnia wszelkie moje wymagania - świetne osiągi, bardzo niskie spalanie, wystarczająca przestrzeń dająca poczucie komfortu, wyposażenie (skóra, bose, gsm i in.) dające poczucie luksusu i indywidualności, ponadczasowa sylwetka. Silnik diesla to sama nienaganna pracą. Polecam każdemu,...
~YOGI
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
miałem kilka aut, wieloma jeździłem zawodowo i okazjonalnie, dla przykładu, E-klasa, 2.9 diesel w automacie z bajerami - po powrocie z Niemiec ból pleców i ogólny zastój kończyn, Lybra jest wolna od tego
3,2
~filozof71@interia.pl
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód bardzo ładny, siedzenia niezbyt wygodne w porównaniu do innych samochodów w tej klasie. Ekonomiczny pod względem zużycia paliwa. Częste awarie i niedostępność zamienników, wysokie wymagania co do serwisu (większości usterek nie naprawi przeciętny machanik).
~henryk
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Docieram juz trzecią Lancie Lybre poprzednio z silnikami odpowiednio 2000 i 1600 obydwa benzyna. Ten model którym jeżdże teraz pracuje bez zarzutów 60000 i nic żadnej usterki. jedyne wizyty w warsztacie to po 20tys 40tys i 60tys na przeglądy. Nic dodać fajne auto i na dodatek bez usterek
~Eugeniusz.
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Doskonałe auto z duszą, dla ludzi, którzą chcą się wyróżniać i znają się na dobry stylu! Przy tym lubią poszaleć mając tak mocny silnik.
~tomed20
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Z samochodu jestem bardzo zadowolony. Jest wygodny, komfortowy, niepospolity. W tym przedziale cenowym nie znajdzie się nic lepszego. Wielkim plusem dla mnie jest oryginalnośc tego samochodu.
~Mario
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
powiem tak Włosi mieli zawsze dobrych projektanów ałto ma fajną mało spotykaną linię
~Karol
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Absolutny jak dla mnie brak konkurenta cenowo, jakościowo, ekonomicznie!
~grzesiu1860
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
jestem pierwszym wlascicielem, auto jest rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~henryk
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
to już trzecia Lancia która dojeżdżam i raczej nie przesiade się na inną marke, to samochód z duszą
Lancia Lybra Sedan