Oceny Lancia Thema II Sedan

Najnowsze oceny Lancia Thema II Sedan

~m
Sedan 3.6 V6 286KM 210kW
Lancia Thema II
Wygodne i mocne auto, które daje dużo satysfakcji i przyjemności z jazdy. Na niskich obrotach jest bardzo cicho, na wysokich ryczy. Na parkingu ostrożnie z pedałem gazu, podjazdy na krawężnik przy murze mogą się skończyć kontaktem z murem. Fajnym rozwiązaniem w zimie są podgrzewane miejsca na kubki, w lecie ponoć mogą też chłodzić.
~Karol D.
Lancia Thema II
Miałem pewne obawy co do auta, ale po kilku jazdach próbnych zdecydowałem się zaryzykować zakładając że najwyżej sprzedam szybko. Wiem już, że długo Themy nie sprzedam - to najlepsze auto jakie w życiu miałem, a sporo tego było.
~Franek
Lancia Thema II
Za te pieniadze mega limuzyna z bogatym wyposazeniem w standardzie oraz duzym poczuciem bezpieczenstwa-nikt nie pcha sie przy wyprzedzaniu na trzeciego:)
~ADAS78
Lancia Thema II
FAJNE AUTO, PELNA OPCJA,SUPER WYCISZONE, MA TO COS NO I TEN SILNIK V6.MIMO SWOJEJ WAGI DAJE RADE.POLECAM KAZDEMU BEZ ZASTANOWIENIA I TYLNYNAPED.BAJKA...
~bogdan
Lancia Thema II
wyróżniające się na drodze auto , limuzyna posiadająca wszelkie udogodnienia samochodu klasy premium.
~raf2000
Lancia Thema II
Biorąc pod uwagę masę i zmodyfikowaną moc do 270 KM spalanie spoko. W tym aucie trzeba szanować innych użytkowników dróg - tak szybko znikają w lusterku wstecznym :) (Koszty utrzymania)
~Krzysztof
Sedan 3.0 V6 190KM 140kW
Lancia Thema II
Hamulce. Prawdopodobnie słaba jakość tarcz powoduje drgania kierownicy przy hamowaniach na większych prędkościach po rozgrzaniu tych tarcz. To trzeba zmienić! (Układ jezdny)
Lancia Thema II Sedan