Lista ocen Lancia Thema II Sedan (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Sedan 3.0 V6 239KM 176kW
Chcesz coś nietypowego i tańszego od konkurencji? Chcesz by się ludzie oglądali CO TO jedzie? Chcesz mega komfortu i taniego utrzymania? No to masz odpowiedź co kupić. No dobra oferta używek jest mizerna dlatego auto jest rzadko spotykane (nawet jak doliczyć jeżdżące nielicznie bliźniaki chryslery 300S) i na swój egzemplarz polowałem rok by spełnił moje nietypowe oczekiwania. Chcąc coś innego niż wszędobylskie vw, bmw i audi szukałem lancii...
~m
Sedan 3.6 V6 286KM 210kW
Wygodne i mocne auto, które daje dużo satysfakcji i przyjemności z jazdy. Na niskich obrotach jest bardzo cicho, na wysokich ryczy. Na parkingu ostrożnie z pedałem gazu, podjazdy na krawężnik przy murze mogą się skończyć kontaktem z murem. Fajnym rozwiązaniem w zimie są podgrzewane miejsca na kubki, w lecie ponoć mogą też chłodzić.
~Karol D.
Sedan 3.0 V6 239KM 176kW
Miałem pewne obawy co do auta, ale po kilku jazdach próbnych zdecydowałem się zaryzykować zakładając że najwyżej sprzedam szybko. Wiem już, że długo Themy nie sprzedam - to najlepsze auto jakie w życiu miałem, a sporo tego było.
~Franek
Sedan 3.0 V6 239KM 176kW
Za te pieniadze mega limuzyna z bogatym wyposazeniem w standardzie oraz duzym poczuciem bezpieczenstwa-nikt nie pcha sie przy wyprzedzaniu na trzeciego:)
~ADAS78
Sedan 3.0 V6 239KM 176kW
FAJNE AUTO, PELNA OPCJA,SUPER WYCISZONE, MA TO COS NO I TEN SILNIK V6.MIMO SWOJEJ WAGI DAJE RADE.POLECAM KAZDEMU BEZ ZASTANOWIENIA I TYLNYNAPED.BAJKA...
~patryk_sikora
Sedan 3.0 V6 239KM 176kW
Auto ma to coś, co sprawia, że po każdym zaparkowaniu odwracasz się i spoglądasz na nie jeszcze raz.
~bogdan
Sedan 3.0 V6 239KM 176kW
wyróżniające się na drodze auto , limuzyna posiadająca wszelkie udogodnienia samochodu klasy premium.
Lancia Thema II Sedan