Lista ocen Lancia Ypsilon III (18)

~Piotrek
Hatchback 1.3 16v MultiJet 75KM 55kW
Auto super! Bardzo niezawodne, Nadwozie - zero rdzy (ocynk), bardzo wygodne, wręcz luksusowe. Szklany otwierany dach, Bardzo dobre materiały wykończeniowe, klima, pełna elektryka, nagłośnienie Bose, dobre wyciszenie - przy 100km/h praktycznie cisza i szum nawiewu, wspomaganie City (można kręcić kierownicą małym palcem) . Bagażnik można regulować dzięki przesuwanej i składanej kanapie - wersja 5-co osobowa, 5 zagłówków, 5 pełnych pasów...
~Marek Krupa
Hatchback 1.4 16v 95KM 70kW
Piękna w każdym calu. Zawsze zwraca uwagę na ulicy. Czarne nadwozie, szklany dach, skórzane wnętrze w kolorze kość słoniowa i jasno niebieski. Idealna dla kobiety z klasą. Super nagłośnienie BOSA. Można porównywać tylko z Mini, ale całkiem inna awaryjność i cena części.
~Thermano
Hatchback 1.4 8v 77KM 57kW
Bardzo udane auto dla kogoś , kto chce mieć coś innego niż to co widać na codzień na ulicy . Również dla kogoś ( ale raczej Kobiety ) która chce mieć małe autko do miasta , wyposażone i komfortowe jak auto o klasę wyższe .
~wojtek
Hatchback 1.2 8v 60KM 44kW
W dużym mieście łatwo zaparkować,w długiej jeździe przyjemnie relaksować się jazdą.Tak naprawdę czego więcej potrzeba?Hałasu mogło by być mniej.
~LanciaAd
Hatchback 1.3 16v MultiJet 75KM 55kW
na razie odpukać po 17 kkm nic sie nie dzieje, raczej nie oszczedzam samochodu...
~AKR
Hatchback 1.4 16v 95KM 70kW
To jest auto z klimatem. To przede wszystkim. Nie chodzi w nim o miejsce wewnątrz, ekonomikę eksploatacji czy inne standardowe parametry. Ze względu na cenę w Polsce, lancie te trafiają raczej w ręce osób, które właśnie taki samochód chcą mieć - luksusowy i skromny zarazem. Polecam jasne wnętrza - podczas jazdy (zwłaszcza wieczorem) ma się bardzo miłe doświadczenia.
~Ypsilon
Hatchback 1.4 8v 77KM 57kW
Niezbyt elastyczny, nie ruszy z 2-ki, ale bardzo cichy i ekonomiczny. Jazda wyłącznie miejska 6/100, wyprzedzanie bez ryku i problemów. Szybko i płynnie pracuje. (Silnik)
~pingwinn
Hatchback 1.2 8v 60KM 44kW
Samochód dobrze wyposażony, idealny do miasta. Brak schowków jest chyba jego największą wadą. Części tanie, naprawy proste, czego chcieć więcej. Mój egzemplarz kupiłem w lipcu 2020 r. z potwierdzonym przebiegiem 83000 km. Idealnie utrzymany, będzie jeszcze długo cieszył oko swoim kontrowersyjnym wyglądem :)
~1nt3rn@ut@
Hatchback 1.2 8v 60KM 44kW
Auto znakomicie wyposażone, bardzo wygodne, dobrze się prowadzi- POLECAM

Lancia Ypsilon III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotr_ludera
Hatchback 1.2 8v 60KM 44kW
Kupiłem używany z lpg ponieważ silnik 1,2 8v jest super do lpg, żona służbową Pandą zrobiła 320 tyś.km bezawaryjnie z tym samym silnikiem. Reszta to punto więc tanie części.Auto dobrze wykonane jak na malucha.