Oceny Land Rover Range Rover Evoque – wybierz generację

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover Evoque

2,4
~robert
Land Rover Range Rover Evoque II
Jestem posiadaczem nowiutkiego Range Rover Evoque i po 4 tysiącach kilometrów zaczęły mi bić przednie tarcze, serwis wymienił je stwierdzając, że były wadliwe. Po kolejnych 4 tysiącach km problem powraca, na nowych tarczach i serwis twierdzi, że to nie ich problem, ponieważ jest to cześć eksploatacyjna i nie interesuje ich fakt, że zrobiłem na nich tylko 4,000 km. Za wymianę dwóch tarcz żądają ode mnie kwoty rzędu 4 tysięcy złoty - auto ma...
~Tomek
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Land Rover Range Rover Evoque I
Świetny SUV miejski , uterenowiony, więc dobry do zabawy w terenie. Bardzo dobre trzymanie na asfalcie , bardzo dobry system kontroli trakcji w terenie - robi rzeczy o kórych byś nie pomyślał, że da radę. Duże koła i dobre opony AT (dołożone) robią swoje. Z mankamentów - za duże spalanie , jak na takie małe auto , tzn. za duże w trasie (takie samo, jak w mieście), bo wzrasta ono drastycznie z prędkością. Ale ta skrzynia 6-biegowa...
~jacusix
SUV 5d 2.2 eD4 150KM 110kW
Land Rover Range Rover Evoque I
W jaki sposób średnie spalanie wyszło im 6 litrów? Chyba wieźli go na lawecie z uruchomionym silnikiem. Średnie spalanie ok 9 litrów. Szkoda, że nie pomyślałem wcześniej, żeby kupić benzynę i zagazować. Wyszło by to drożej o jakieś 15 tys ale więcej mocy i większa frajda z jazdy. Gdyby nawet spalił to 16 litrów gazu to i tak odrobinę taniej a przy tym ekologiczniej. Z drugiej strony patrząc zanim ja przepalę tę różnicę kosztów zakupu auta to...
2,5
~Janek P
Land Rover Range Rover Evoque II
Zdecydowanie omijajcie to auto z daleka, układ hamulcowy - dramat, zużywa się w 10000 km!!, zawieszenie głośne - pojawiły się luzy. Gwarant (serwis) twierdzi ze to kwestie eksploatacyjne :) więc kupiłem i to mój problem :) Nie będę już wspominał o całej reszcie problemów - klamki, elektronika, spasowanie elementów, trzeszczenie we wnętrzu never ever!!
~ILK
Land Rover Range Rover Evoque II
Samochód zachwyca, przesiadka z mercedesa. Teraz widzę różnicę między premium a luksusem. Niestety tzw. niemieckie premium to już trochę droższe auta popularne i po za najwyższymi modelami nie mają nic wspólnego ze stylem elegancją i luksusem. Nie interesuje mnie ile auto pali i czy zepsuje się częściej od BMW w co zresztą wątpię bo otacza mnie styl i nowoczesność. Ale aby nie było zbyt różowo ocena poniżej.
~Bartek
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
Land Rover Range Rover Evoque I
Najlepsze auto jakim jeździłem. Poprzednio miałem bmw x3 i muszę powiedzieć że pod względem jakości i wykonania nie ma co porówywnać bmw do evoque. Jakość wykonania i spasowania elementów w range rover jest poprostu imponująca. Bardzo wysokiej jakości skórzana tapicerka
Dziennik kosztów dla Land Rover Range Rover Evoque
9,4
~Krzysztof
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
Land Rover Range Rover Evoque I
jestem w niebo wzięty. Mimo że mam te auto 5 lat dalej mi się nie nudzi. Posiadam auto w pakiecie sportowym i musze powiedzieć że na ulicy robi niesamowite wrażenie. Czuje się w nim jak jakis celebryta bo każdy ale to każdy zwraca na te auto uwagę.
~ajzi
SUV Coupe 2.2 SD4 190KM 140kW
Land Rover Range Rover Evoque I
niezły samochód no ale do lansu nie oszukujmy się piękny, nieźle wykonany ale za ergonomie i błędny programistów pała!!!!!to się kwalifikuje do akcji serwisowej no ale panowie w serwisie mówią ,że tak ma być a co innego mają powiedzieć :-)
2,6
~Mateusz
Land Rover Range Rover Evoque II
zdecydowanie odradzam zakupu tego auta, poza wyglądem ciężko znaleźć plusy w użytkowaniu
~Daro
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Land Rover Range Rover Evoque I
Sylwetka robi duże pozytywne wrażenie. Samochód jak na rok 2013 porównując do innych marek z tego rocznika dalej się wyróżnia i wygląda jakby miał maksymalnie 3 lata.
Land Rover Range Rover Evoque