Oceny Land Rover Range Rover Evoque I

Silniki Diesla Land Rover Range Rover Evoque I

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover Evoque I

~Tomek
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Świetny SUV miejski , uterenowiony, więc dobry do zabawy w terenie. Bardzo dobre trzymanie na asfalcie , bardzo dobry system kontroli trakcji w terenie - robi rzeczy o kórych byś nie pomyślał, że da radę. Duże koła i dobre opony AT (dołożone) robią swoje. Z mankamentów - za duże spalanie , jak na takie małe auto , tzn. za duże w trasie (takie samo, jak w mieście), bo wzrasta ono drastycznie z prędkością. Ale ta skrzynia 6-biegowa...
~jacusix
SUV 5d 2.2 eD4 150KM 110kW
W jaki sposób średnie spalanie wyszło im 6 litrów? Chyba wieźli go na lawecie z uruchomionym silnikiem. Średnie spalanie ok 9 litrów. Szkoda, że nie pomyślałem wcześniej, żeby kupić benzynę i zagazować. Wyszło by to drożej o jakieś 15 tys ale więcej mocy i większa frajda z jazdy. Gdyby nawet spalił to 16 litrów gazu to i tak odrobinę taniej a przy tym ekologiczniej. Z drugiej strony patrząc zanim ja przepalę tę różnicę kosztów zakupu auta to...
~Bartek
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
Najlepsze auto jakim jeździłem. Poprzednio miałem bmw x3 i muszę powiedzieć że pod względem jakości i wykonania nie ma co porówywnać bmw do evoque. Jakość wykonania i spasowania elementów w range rover jest poprostu imponująca. Bardzo wysokiej jakości skórzana tapicerka
~Krzysztof
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
jestem w niebo wzięty. Mimo że mam te auto 5 lat dalej mi się nie nudzi. Posiadam auto w pakiecie sportowym i musze powiedzieć że na ulicy robi niesamowite wrażenie. Czuje się w nim jak jakis celebryta bo każdy ale to każdy zwraca na te auto uwagę.
3,2
~ajzi
SUV Coupe 2.2 SD4 190KM 140kW
niezły samochód no ale do lansu nie oszukujmy się piękny, nieźle wykonany ale za ergonomie i błędny programistów pała!!!!!to się kwalifikuje do akcji serwisowej no ale panowie w serwisie mówią ,że tak ma być a co innego mają powiedzieć :-)
~Daro
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Sylwetka robi duże pozytywne wrażenie. Samochód jak na rok 2013 porównując do innych marek z tego rocznika dalej się wyróżnia i wygląda jakby miał maksymalnie 3 lata.
~Robcio
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Nie jest idealny ale takie powinno być auto , oczywiście nie za taką cenę jako nowe ,w uzywce cena akceptowalna po 4 latach
~Arek
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Super autko ,z wad przeciętna skrzynia biegów i widoczność . Poza tym wszystko ok no może poza cenami autoryzowanych serwisów.
~Rad Jad
SUV 5d 2.2 SD4 190KM 140kW
Piękne, zwrotne, idealne dla kobiety z dzieckiem poruszającej się po mieście.
~lmc
SUV 5d Facelifting 2.0 Si4 240KM 177kW
Całkiem sprawny i żwawy motor, jednak spalanie na trasie dość wysokie, o dziwo po mieście jestem w stanie mniej spalić niż na autostradzie jadąc ~160. (Silnik)