Ocena kierowcy - Land Rover Range Rover Evoque I SUV 5d

Bartek, 6 lat temu
Silnik 2.2 TD4 150KM 110kW
Rok produkcji 2012
Okres użytkowania: 5 lat
Land Rover Range Rover Evoque I SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Najlepsze auto jakim jeździłem. Poprzednio miałem bmw x3 i muszę powiedzieć że pod względem jakości i wykonania nie ma co porówywnać bmw do evoque. Jakość wykonania i spasowania elementów w range rover jest poprostu imponująca. Bardzo wysokiej jakości skórzana tapicerka
zdecydowałem się na silnik słabszy 150 konny ponieważ wielu mechaników twierdziło że ten silnik jest bardziej żywotny i osiągami zbytnio nie odstępuje od 190 konnego mocno wyżyłowanego silnika. I coś w tym jest bo znajomy kupił sobie evoque z 190 km i mimo że ma młodsze auto od mojego to już zaliczył wizytę w serwisie. Wał do wymiany :) a dodam że autem zrobił zaledwie 60 tys. U mnie dobija już 300 tysięcy i póki co odpukać nic się nie dzieje. Wymieniłem tylko rozrząd i oleje.
nie narzekam wszystko dobrze działa
bez dwóch zdań, tych autem czuje się naprawdę bezpiecznie na drodzę. Zimą auto pokazuje co znaczy prawdziwy 4x4
ujdzie nie jest za dobrze ale na szczęście kamery cofania wspomagają
i tutaj niespodzianka. Auto przy 160km/h autostradą zachowuje się naprawdę dobrze. Nic nie buczy, można spokojnie rozmawiać z drugą osobą a jazda na odcinku 1000km/h nie zmęczyła mnie
średnie spalanie w trasie 7,4l w mieście to już zależy od korków ale nigdy nie przekroczyłem 11 litrów.
na liczniku prawię 300 tysięcy i w aucie nic się złego nie dzieje. Proszę znaleźć mi auto w którym skrzynia w automacie się nie poci. U mnie jest wszystko suche
Nie czyta mi niektórych pendrive ale pewnie to wina formatu

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 TD4 150KM 110kW [l/100km]

8,1