Ocena kierowcy - Land Rover Range Rover Velar SUV

sobul grzegorz, 5 lat temu
Silnik 2.0 TD4 180KM 132kW
Rok produkcji 2018
Land Rover Range Rover Velar SUV 2.0 TD4 180KM 132kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Samochód jeżdzi tak jak wygląda,mówią że pierwsze wrażenie robi się tylko raz ,ale tutaj jest trochę inaczej gdyż codziennie odrywam nowe przymioty tago auta,oprócz niewątpliwego piękna ,samochód cechuje niesamowity komfort zarówno codziennej jazdy jak i długich wakacyjnych podróży, prawdziwe właściwości terenowe ( napęd 4x4 z subaru) które osobiście sprawdziłem.Nie potrzeba tu nawet bardzo mocnego silnika by cieszyć się zjadą ( przebieg 8000 tyś km ale nie mogłem go wpisać bo program dawał jakiś błąd )
mimo 180 KM daje radę, choć podczas jazd testowych nie miałem możliwości osobiście spróbować tego silnika teraz po 4 miesiącach użytkowania nie zmieniłbym wyboru dynamika jest na rozsądnym poziomie a przy tym akceptowalne spalanie
działa bardzo dobrze i po nauczeniu się użytkowania nie trzeba nawet używać łopatek
Do tej pory jeżdziłem Fordem Focusem więc poprzeczka była zawieszona wysoko , moje pozytywne wrażenia z jazd testowych potwierdzają się codziennie
piękna , nowoczesna i dynamiczna
to niestety jest najsłabszy element tego samochodu ,szerokie słupki A, wielkie lusterka i dość mała tylnia szyba sytuację poprawia świetny system kamer 360 który na początku wydawał mi się zbędnym gadżetem ( jestem kierowcą strarej daty 1972 rocznik ) teraz widzę że jest niezbędny
prawie wszystko na swoim miejscu oprócz guzika do odpalania i zgaszania silnika który jest lekko ukryty za kołem kierownicy
nie mam żadnych zatrzeżeń ( wersja z podgrzewanymi i klimatyzowanymi siedzeniami o podgrzewaną elektrycznie przednią szybą)
w żadnej części samochodu nie brakuje miejsca , zdołałem zapakować 4 opony r20
Jest naprawdę dobrze , ktokolwiek jedzie tym samochodem pyta czy to jest benzyna czy diesel gdyż nie można tego tak łatwo ustalić,
narazie nie mogę nic powiedzieć gdyż samochód ma 4 miesiące
w tym samochodzie przynajmiej wiadomo dlaczego cna jest tak wysoka, wszystko na najwyższym poziomie
narazie na szczęście żadne
narazie na szczęście żadne