Oceny Land Rover Range Rover III 4.4 V8 286KM 210kW 2001-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover III 4.4 V8 286KM 210kW 2001-2005

~NoBody
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Samochód w którym się zakochasz. Trochę jest tak jak z dzieckiem spe jalnej troski- kochasz, ale musisz poświęcać więcej uwagi. Linia samochodu,komfort jest nie powtarzalne. Dużo czytałem przed zakupem tego samochodu i miałem bardzo duże obawy tzn zwłaszcza odnośnie niezawodności i kosztów utrzymania, dlatego kupiłem tańsza wersje na próbę i musze potwierdzić ze najtańsze w utrzymaniu nie jest. Zapłaciłem w 2015 r 35.000 zł od prywatnej osoby...
~Muminek25
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
To auto albo kochamy albo go nie znamy. Mimo, że ma swoje wady to jest to genialna konstrukcja. Doceni go każdy kto przejedzie się tym autem więcej niż 100 km. Komfort tego auta powala - o ile nadal będzie mnie stać, nie kupie już innego auta niż RR.
~MAKS568
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Klasa sama w sobie , marka premium, niepopularny w PL z racji wysokich kosztów utrzymania. Przyjemność z komfortu podróżowania oraz możliwości terenowe niedostępne dla niemieckiej konkurencji, a za najtańszego NOWEGO RANGE-a kupimy dwa nowe Q7 ;-)... polecam silnik V8 od Jaguara od 2005r w wzwyż..
~maczeta
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Lubie ten samochód, za jego silnik i skrzynię BMW, za niecodzienny wygląd Anglika, i niesamowite właściwości jezdne - czy to autostrada czy nieprzejezdna dróżka osiedlowa. Nawet pojedyncze drobne usterki nie mogą zepsuć mojego nastawienia do tego samochodu. Spalanie pozytywnie zaskakuje - spodziewałem się większego. Pneumatyczne zawieszenie - po przesiadce na Range\'a stwierdziłem znaczną poprawę dróg :-).
3,5
~landboss
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Polecam to auto pod warunkiem ze ktos ma pojecie o tym modelu. Jak bym mial kupic , nowe auto to wlasnie kupilbym to ;-)
~WOJTEK
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
fantastyczny samochod do jazdy po miescie jak i poza - najbardziej uniwersalny, o ponad czasowej bryle bardzo dobrze wyposazony.
~L 5.0 Przeróba
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Mam ztuningowany trzy dni temu