Ocena kierowcy - Lexus GS II

Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Lexus GS II 3.0 223KM 164kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Inne : niezawodnosc
Witam, byl to moj pierwszy Lexus .Zakochalem sie w nim od pierwszego spojzenIa. Ma wady i zalety jak kazde auto
Rewelacja, cichutki, mocny , swietne przyspieszenie. To rzedowa 6ka, juz takich nie produkuja, a szkoda
Stary, poczciwy automat 4 biegowy . Biegi zmienia sprawnie i bezszelestnie. Wymienialem tylko olej i to ok 5 L , tyle co zlecialo z miski olejowej, filtr tylko myty i wyplukany i dalej smiga
Limuzyna, troche buja, ale wygoda niesamowita. Rewelacyjna kontrola trakcji, pare razy uratowala mi zycie, ale siedzenia mogly by byc lepsze
klasyk, troche maly bagaznik i i brak dzielonych siedzen
srednio, lusterka troszke male i martwe pole tez duze
wszystko na swoim miejscu
bardzo dobrze
Miejsca dla kierowcy sporo, dla pasazerow troche malo miejsca na nogi i wysoki tunel
patrzymy tylko na obrotomierz, bo nic nie slychac, ale jak wcisniemy gaz do dechy to ryk ja w formule 1
Najwiekszym problemem sa wahacze , wystepuja w calosci i kosztuja sporo. Lepiej kupic oryginal i miec spokoj niz zamiennik i wymieniac po szezonie lub dwoch. Reszta czesci na normalnym srednim poziomie. Spalanie,, benzyna w trasie ok 10 L , w miescie 15-18L. Ja mialem instalacje gazowa STAG 300 , polecam . Gazu spalal 13-15 trasa, 20 w miescie
uzywany super
Tylko wymiana zuzytych podzespolow
Nic , lac paliwo i jezdzic. Zrobilem nim 200000 tys km, kupilem go przy prawie 200000tu tys. Teraz jezdzi nim corka i dalej wszystko ok. Pracuje za granica i robilem mase dlugich tras, nigdy mnie nie zawiodl, choc czasem cos wyskoczylo np zepsuty termostat i cos tam jeszcze, wode gotowalo a i tak dojechal. Mechanik stwierdzil ze kazde inne auto to juz laweta. Zepsuty tloczek hamulcowy , tluklo tarcza strasznie ,zrobila sie fioletowa ale dojechal,wymiana tarczy klockow i wszystko ok. Moze to smieszne ale byl mi jak brat

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 223KM 164kW [l/100km]

10,8