Ocena kierowcy - Lexus GS II

Rok produkcji 1998
Lexus GS II 3.0 223KM 164kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : miód
Zawieszenie : sworznie czasem padały po 3 miesiącach na śląskich drogach
Niestety sprzedałem go w tym roku ale jak był kupiec i zysk to nie było mi szkoda. Fakt, że szkoda trochę auta bo to było najlepsze auto jakie miałem i szczerze każdemu polecam samochody tej marki. LEciałem po niego samolotem do Niemiec i wracałem tego samego dnia 15 godzin do domu i nie czułem się zmęczony. Nigdy mnie nie zawiódł. Miał swoje wady jak np. zbyt mało precyzyjny układ kierowniczy czy zbyt wysoka pozycja za kierownicą ale jako całokształt to wspaniałe auto. CIchy, komfortowy, Elegancki. Moi sąsiedzi nie wierzyli, że miał 20 lat. Dawali mu 12 lat mniej. Jak pierwszy raz moja żona do niego wsiadła i ruszyliśmy to się spytała czy silnik jest włączony, heheheh. Japończycy wykonali świetną robotę i nadal budują niesamowite auta. Mniej ufam niemieckim autom, które zalewają nasz rynek. Oczywiście BMW się lepiej prowadzi ale LExus to auto dla indywidualistów, którzy potrafią dostrzec to "coś" w aucie. Ja za swoim Lexusem tęsknie. Nie stać mnie było na model III więc musiałem na chwile usiąść do okazyjnie kupionego auta i zbieram na nowszy model. Nie bójcie się kupować z wysokim przebiegiem. te silniki wytrzymają milion km. Ważne: brak rdzy. jedyne co rdzewieje to okolicy szyby czołowej ponieważ ten element nie był ocynkowany. Doskonale znosił LPG ale przyznam się, że wracając z Niemiec na trasie spalił 8l/100km/ SIlnik 20 letni....który ma 3 litry i ponad 200KM. Gorąco polecam.
Miód. Legenda 2JZ-GE
Miód
W zimę przy -20 stopni temperatura się podnosiła po zaledwie przejechanym 1km.
Jak to w limuzynie
Jak w konfesjonale