Ocena kierowcy - Lexus GS IV Sedan Facelifting

Hustle, 4 lata temu
Silnik 200t 245KM 180kW
Rok produkcji 2017
Lexus GS IV Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Plusy auta: świetne wyciszenie, rewelacyjny system audio, bardzo dobre właściwości jezdne, wygląd, niezawodność itd. Minusy: W standardowym trybie jazdy obroty trzymane są trochę za nisko, przez co reakcja na gaz jest opóźniona, jazda w trybie sport załatwia sprawę, zawieszenie jak dla mnie mogłoby być trochę twardsze. Świetny samochód do komfortowego przemieszczania się w ciszy. Jakość skóry (mam wersję F-sport) jest po prostu rewelacyjna, porównuję z BMW X5 (ale nie najwyższa możliwa opcja). Jeżeli chodzi o spalanie to przez pierwsze 15000km, jeździłem w miarę spokojnie (wiadomo silnik powinien się dotrzeć itd) więc wyszło 9.3l/100km. Drugie 15000km średnia 10.8l/100km, bardziej dynamiczna jazda i znacząco więcej po mieście.
Niezawodny, ale generalnie mógłby palić mniej.
Skrzynia biegów nie jest sportowa, w trybie comfort chęć szybkie przyspieszenia jest problematyczna. Sprawę załatwia jazda w trybie sport, bądź zrzucenie dwóch biegów manetkami - gdy chcemy kogoś wyprzedzić.
Auto bardzo komfortowe
Nie mam zastrzeżeń, nic się nie dzieje ale auto ma dopiero 2 lata, zobaczymy jak będzie po 10.
Suvy mają lepszą
Bardzo podoba mi się 12 calowy ekran na środku, co do obsługi to już po jednym dwóch dniach łatwo mi się obsługiwało system joystickiem, można sobie dostosować czułość itd. Natomiast BMW i Audi mają lepsze według mnie.
Super, chłodzenie foteli latem, podgrzewanie zimą.
To jest jeden z głównych powodów dla którego kupiłem ten samochód. Jazda w błogiej ciszy słuchając muzyki ze świetnego audio to jest to co lubię.
Jak na razie tylko koszt paliwa hehe, zero usterek etc, plus wynegocjowałem 3 przeglądy gratis!!!
Jedna z lepszych marek pod tym względem.
Brak
Brak