Lista ocen Lexus IS I Kombi (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sunchild@poczta.fm
Kombi 3.0 214KM 157kW
Klimatyzacja działa idealnie. Nie mam tu nic do zarzucenia. W zimie jeśli ktoś lubi sobie zapalić papieroska przed jazdą - auto przez ten czas łapie już ok 18*C. Moja wersja jak i wiele dostępnych SportCross\'ów posiada ogrzewane i wentylowane fotele. Zawsze sądziłem ze to zbędny bajer, w zimie jednak miło było sobie siedzieć na ciepłym a teraz kiedy zaczyna świecić słoneczko - nie wyobrażam sobie wytrzymać z czarną skórą na fotelach bez tego...
~mikolaj1987
Kombi 2.0 155KM 114kW
Nagrzewa się bardzo szybko. Zimą chwila moment i leci ciepło. Brakuje nawiewów na tył, ale nie można mieć wszystkiego. Pamiętajmy o tym, że to najmniejszy wtedy dostępny Lexus. Latem klima chłodziła bardzo dobrze, czasem miałem wrażenie, że musiałem albo zwiększyć, albo zmniejszyć jednak intensywność.
~Tomasz
Kombi 3.0 210KM 154kW
Pomimo sporego silnika, bardzo szybko łapie on temperaturę. Dosłownie 1-3 minuty odpalonego silnika i z nawiewów już leci ciepłe powietrze. Bardzo duża zaleta zimą.
~klops
Kombi 3.0 214KM 157kW
Klima chłodzi bardzo szybko. Ogrzewanie jest raczej ok. Ale umówmy się, piszę to na czuja bo nigdy się nie zastanawiałem podczas jazdy czy ogrzewanie jest ok :) To chyba dobrze, nie?
~driver
Kombi 2.0 155KM 114kW
ok. Podgrzew foteli zimą - dobra sprawa (podobnie jak podgrzew przedniej szyby - szkoda że tylko pod wycieraczkami)
~ADAM
Kombi 2.0 155KM 114kW
TROSZKĘ MAŁO WYDAJNE W TYLNEJ CZĘŚCI PRZY KPL. OSÓB W DESZCZ LUB ZIMĄ.
~Aezakmi
Szybko się nagrzewa