Ocena kierowcy - Lexus IS I Sedan

aska.robert@wp.pl, 7 lat temu
Rok produkcji 2004
Lexus IS I Sedan 2.0 155KM 114kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : silniczek bardzo ladnie pracuje i daje duzo frajdy z jazdy ,jest super
Karoseria : rdza spodu auta i progow
Przeniesienie napędu : skrzynia zezi
Inne : glosno w srodku nie jakos bardzo ale przeciez to lexus wiec powinno byc cicho a nie prawie cicho
autko swietnie wyglada i jezdzi ,zawieszenie standardowe zapewnia dobra jazde , dobrze trzyma sie drogi.jest bezawaryjne ale zabardzo wychwalane przez ludzi , ja rozumiem ze ktos sie zakochal w swoim autku ale kazdy powinien tutaj pisam prawde prawde i tylko prawde,naczytalem sie tutaj jakie to swietne auto i kupilem sobie takie i co ? bylem zawiedziony skusilem sie poniewaz kiedys mialem lexusa Ls400 ktory byl przecudowny i myslale ze is200 zaoferuje podobna jakosc wykonania przy mniejszym spalaniu niz LS400.I TU SIE GRUBO POMYLILEM . IS200 jest bardzo dobrym samochodem i nie jest tania wersja auta ale jesli chodzi o LS400 to nie dorasta mu do wentyli. czesto Lexus is200 ma walnieta uszczelke pod glowica ,dziwne halasy w skrzyni biegow to norma w tym modelu kiedy trzymasz sprzeglo to cisza jak puscisz i silnik pracuje na luzie to jakas tam betoniarke mala w srodku slychac ,mowie tu o skrzni manualnej nie mialem doczynienia z automatem w tym modelu.auto 10 letnie jest cale zardzewiale pod spodem ,cala karoseria jest ok ale spod to katastrofa ,jedna wielka ryza rdza , to nie powinno sie zdazac lexusowi.
czesto Lexus is200 ma walnieta uszczelke pod glowica ale to wina idiotow ktorzy mysla ze silnik mozna krecic do 9tys obrotow bez konsekwencji. w moim aucie bylo ok ,silnik to taki maly dwu litrowy wariat z 6cioma tlokami dajacy wielka frajde z jazdy
zawieszenie wysmienite ,trzyma sie drogi jak przyklejony , ale uwazajcie na zakretach bo kazde auto przy odpowiedniej do tego predkosci w koncu sie odklei a wtedy moze byc nie ciekawie bo to nie jest z byt duzy samochod
jedno co mnie wkorzylo po kupnie tego samochodu to to ze naczytalem sie o tym jak bardzo cichy jest w srodku i okazalo sie ze to nie prawda , jezdzilem wczesniej lexusem Ls400 i to tam jest cicho i komfortowo, a is200 to zwykle auto jesli chodzi o wyciszenie wnetrza,ale za to duzo tam bajerow ktorych nie ma w autach z tego roku,tj. elektrycznie regulowane i podgrzewane siedzenia ,podgrzewane i skladane lusterka,kontrola trakcji,tryb jazdy po sniegu,wspaniale naglosnienie,ogulnie jest super przyjemnie i ten zapach jest swietny ,kazdy lexus pachnie tak samo w srodku podoba mi sie to.ale nie spodziewajcie sie tam jakiejs extremalnej ciszy bo sie zawiedziecie
wszystko bardzo ladnie rozmieszczone , zegary w swietnym stylu
baardzo szybko sie nagrzewa i klima tez bez zarzutow
poprostu dobrze ,ale nie spodziewajcie sie ze bedzie tam tyle miejsca co w aucie rodzinnym ,to autko jest troszke ciasniejsze
ani dobrze ani zle , slychac silnik i tyle , ten kto pisze ze to extremalnie ciche auto ,chyba wczesniej jezdzil traktorem.ja spodziewalem sie lepszego wyciszenia i sie zawiodlem ,tak wiec prosze wszystkich o pisanie prawdy.
nie jest to autko ktore malo pali ani autko ktore pali duzo,jak jezdzisz rozsadnie to spali 9 jak jezdzisz jak wariat to 15.ale ogulnie mozna sie spodziewac spalania 9-10-11 litrow na 100.auto sie nie psuje wiec koszty czesci nie przerazaja.mam nadzieje ze moje dane spalania beda odzwierciedlac prawdziwe spalanie waszych aut .ja kiedys zanim kupilem sobie Lexusa LS400 to czytalem duzo tutaj ile ten samochod pali bo mial duzy 4litowy silnik, ludzie pisali ze jak spokojnie jezdzisz to sie w 10litrach zmiesci , kiedy kupilem auto okazalo sie ze auto pali 18 litrow przy sprytniej jezdzie a przy jezdzie stylem emeryta auto palilo 15litrow.ja probuje pisac prawde wedlog mnie lexus is200 spali od 9 litrow do 11litrow jesli nie mamy wobec niego niecnych zamiarow
auto tanie w zakupie a daje duzo frajdy z jazdy
auto bardzo niezawodne choc uszczelka pod glowica lubi sczelic i skrzynia manualna zezic na luzie kiedy nie wciskasz sprzegla
nie zaobserwowalem takowych w swoim diable tasmanskim

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 155KM 114kW [l/100km]

9,7