Oceny Lexus LS III 430 UCF30 Facelifting

Oceny Lexus LS III 430 UCF30 Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Lexus LS III 430 UCF30 Facelifting

~Krys k7
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Do niedawna istniały dla mnie trzy marki: BMW w klasie 5 i 7, Mercedes w klasie S i Cadillac z lat 90tych. Dzisiaj po zakupie i niespełna rocznej przygodzie z LS-em 3 generacji wiem że Lexus jest na pierwszym miejscu. Komfort i wyciszenie lepsze jak w Mercedesie, trakcja i zachowanie auta podczas jazdy bardzo zbliżone do BMW. Jest to fenomen motoryzacyjny, bije na głowę Mercedesa brakiem usterek. Jest to samochód ponadczasowy który jest...
~DrW
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Auto doskonałe. Mam już je prawie 2 lata i nadal codziennie cieszę się schodząc do garażu. Zyczę każdemu, aby mógł takie auto mieć. Mimo, że w domu jest jeszcze Evoque, że jeździłem najnowszym GS, LS460 i kilkoma innymi autami, nadal wsiadam do 430tki z wielką radością. Mimo, że dotychczas auta zmieniałem dość często, teraz nie mam chęci, ale i również alternatywy. Auto jest "overdesigned" pod każdym względem.
~kris
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Całokształ jest bardzo dobrze, trochę jak dla mnie przeładowany elektroniką. Jak coś padnie jesteś zdany na serwis bo sam nic nie zrobisz.
~Marcin
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
silnik daje to czego oczekuje się od limuzyny, nie jest zrywny (ale też nie zamula), nie warczy. jest tak cichy, że na początku zdarza się że odpala się już działający silnik. (Silnik)
~oki
Lexus LS III 430 UCF30 Facelifting