Oceny Lexus LS III

Liczba ocen

Najnowsze oceny Lexus LS III

~Krys k7
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Do niedawna istniały dla mnie trzy marki: BMW w klasie 5 i 7, Mercedes w klasie S i Cadillac z lat 90tych. Dzisiaj po zakupie i niespełna rocznej przygodzie z LS-em 3 generacji wiem że Lexus jest na pierwszym miejscu. Komfort i wyciszenie lepsze jak w Mercedesie, trakcja i zachowanie auta podczas jazdy bardzo zbliżone do BMW. Jest to fenomen motoryzacyjny, bije na głowę Mercedesa brakiem usterek. Jest to samochód ponadczasowy który jest...
~Falko
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
Kupiłem słysząc pochlebne opinie. Wydałem całe 12tys zł wraz ze sprowadzeniem idealnego egzemplarza z UK. Naprawdę komfort pierwsza klasa ale mógłby mniej palić. Miasto to 20/a nawet 22 l LPG w trasie schodzimy na 13. Dałem sporo pieniędzy gdyż szukałem auta od pierwszego właściciela , serwisowanego bez przygód blacharskich. Fakt serwisowania do końca w ASO użytkowanie auta na angielskiej benzynie i jazda po normalnych równych drogach sprawia...
~DrW
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Auto doskonałe. Mam już je prawie 2 lata i nadal codziennie cieszę się schodząc do garażu. Zyczę każdemu, aby mógł takie auto mieć. Mimo, że w domu jest jeszcze Evoque, że jeździłem najnowszym GS, LS460 i kilkoma innymi autami, nadal wsiadam do 430tki z wielką radością. Mimo, że dotychczas auta zmieniałem dość często, teraz nie mam chęci, ale i również alternatywy. Auto jest "overdesigned" pod każdym względem.
~Stanisław
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
12 lat temu, w 2001r kupiłem trochę przez przypadek Lexusa LS400 z 1992r z przebiegiem ponad 300 tys km Od tamtej pory jeżdżę tylko Lexusem LS, obecny jest już moim 4-tym, piąty też będzie Lexus i będzie to na 90% LS. Dlaczego? Powody są 2 Komfort i niezawodność. Odkąd mam Lexusa serwisy i mechanicy różnej maści są mi obcy. Oleje, filtry, klocki hamulcowe, opony potrafią wymienić w każdym warsztacie.
~Owczar
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
Jakość wykonania na najwyższym poziomie, mnóstwo miejsca dla pasażerów, doskonała jednostka v8.
~kris
430 UCF30 Facelifting 4.3 i V8 32V 282KM 207kW
Całokształ jest bardzo dobrze, trochę jak dla mnie przeładowany elektroniką. Jak coś padnie jesteś zdany na serwis bo sam nic nie zrobisz.
Dziennik kosztów dla Lexus LS III
13,0
~Tomcio
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
rewelacyjne auto,ucieklem z mercedesa s500 i wcale tego nie zaluje,lexus rzadzi!!!
~jark lat 56 to mój drugi lexus piwszy był ls400 z1992 roku
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
dokonały, niezawodny,bardzo szybki idealny dla byłego rajdowca
~bny
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
perfekt najlepsze v8 jakie znam .auto kupione od właściciela inwalidy z podwórka. 232000 km udokumentowane= 16 lat na fabrycznym rozrządzie . nie do uwierzenia . pasek rowkowy rozdzielił się na każdym rowku , rozrządu wyglądał nieżle pare włukien po bokach . spotkałem się z opinią że "bmw i merc płakały " gdy toyota puściła swoje v8 - myśle że coś w tym jest (Silnik)
~Tomek
430 UCF30 4.3 283KM 208kW
Silnik jest po prostu fenomenalny, wspaniała kultura pracy, doskonała elastyczność i moc, bardzo cichy tylko mruczy. (Silnik)