Ocena kierowcy - Lexus LS IV Sedan

lukaszzzzzzzzz, 12 lat temu
Silnik 460 380KM 279kW
Rok produkcji 2008
Lexus LS IV Sedan 460 380KM 279kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Praca silnika, spalanie, zawieszenie.
nie potrafie wskazac wiekszych wad tego auta, dlatego ze w moim przydaku sprawdza sie znakomicie.
Silnik bardzo cichy i elastyczny, doskonale wkręcający sie na obroty. Nie wystepuja dlawienia na większych obrotach, praca bardzo rownomierna, brak wibracji przenoszonych do kabiny. OCENA: 5
Nigdy nie bylem fanem automatycznych przekladni, jednak w tym przypadku nie moge nic zlego powiedziec. reakcja na wcisnięcie gazu natychmiastowa, jednak do idealu ktory siedzi w mojej glowie troszeczke brakuje( zaznaczam ze nie moge byc obiektywny w tym temacie, zbyt male doswiadczenie z automatami) jednak faktem ktory potwierdza jej poprawne dzialanie jest spalanie auta, ktore milo zaskakuje. OCENA: 4
Pewnosc prowadzenia, komfort, wygoda, wydaje mi sie ,ze kompromis zostal tu osiągniety. OCENA: 4+
Kamera, czyjniki, asystent parkowania. OCENA: 4
Wszystko przemyslane, brak dziwnych rozwiazan do ktorych nie mozna przywyknac. OCENA: 5
swietna sprawa, czy to zmia czy lato.OCENA: 5
Glownie uzytkuje go sam, mam 188cm wzrostu i spokojnie znajduje odpowiednia pozycje dla siebie. robie glownie długie trasy i zawsze jestem wypoczaty. okazyjnie zona i corka tez spokojnie sie mieszcza. tutaj oceny nie bedzie bo jednak nie mialem sytuacji w ktorej moglo ocenic to wiecej osob.
Bardzo cenie cisze w aucie, jest to czynnik ktory bardzo pozytywnie wplywa na mnie podczas dlugiej jazdy. w Tym aucie ta cisza jest. OCENA: 5
Spalanie moze bardzo milo zaskoczyc przy rozsadnej jezdzie, osoby robiace przebiegi glownie na autostradach i ekspresowkach moga byc spokojne o swoja kieszen na stacji benzynowej. komputer potrafi pokazac 7-8 litrow przy predkosciach 130-140 i przeklada sie to na realne koszty na stacji.przy dynamicznej jezdzie na trasie nie powinno to przkroczyc 10-11. miasto to juz 14-15 przy plynnym przemieszczaniu sie. ceny przegladow niestety mnie dotknely, nigdy wczesniej nie serwisowalem auta w ASO i dlatego bylo to dla mnie tak odczowalne, tym razem bylem do tego zmuszony, dlatego,ze w okolicy nie ma prywatnego warsztatu specjalizujacego sie w tego typu autach.
Ja zaplacilem 140 tys zl, za 2 letnie auto z przebiegiem ponad 250 tys km, jak czas pokazal bylo warto.
Mimo bardzo duzego przebiegu(ponad 300tys) do ktorego ja dolozylem jak narazie 50 tys. nic wielkiego sie nie stalo- wylacznie eksploatacja.
brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 460 380KM 279kW [l/100km]