Lista ocen Lexus NX I SUV (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Tutaj po marce premium powinienem się spodziewać więcej. Grzane fotele super, szybko się nagrzewają a regulacja jest w 3 poziomach. Wentylacja co prawda cicha ale tutaj pojawia się niedosyt. Grzanie w zimę dla kierowcy i pasażera bardzo dobre, ale w tym czasie na tylnej kanapie poprostu chłodno. Dziecko mówi, że mu zimno i wożę kocyk, żeby się przykrywało.
~Gege
SUV 300h 197KM 145kW
Tutaj musze ocenic na 3, na krotkich odcinkach jest to minus. W zimie mi to przeszkadza, silnik powinien najpierw zaczac dobrze grzac zanim przejdzie na baterie, w lato nie ma problemu ale w zimie jest to troche uporczywe, podgrzewane fotele daja na szczescie troche ciepla:).
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Skuteczna i dobrze działająca klima (używam tryb soft) nie lubię mocnego strumienia z nawiewów. Ogrzewanie OK, ale kilka razy z zimie parowały mi szyby z przodu. Podgrzewanie foteli poprawne. Plus za opcję preferencji działania klimy wyłącznie na 2 przednie miejsca.
~Adam
SUV 300h 197KM 145kW
Klimatyzacja dwustrefowa bardzo wydajna w lecie, w zimie brak problemów z dogrzaniem wnętrza. Nawiew pracuje cicho; duży plus za kanały wentylacyjne dla drugiego rzędu siedzeń.
~sławek
SUV 300h 197KM 145kW
Normalny silnik po odpaleniu od razu się nagrzewa. Ta nieszczęsna hybryda częściowo jedzie na prądzie - jest odczuwalna różnica w szybkości nagrzania się kabiny na niekorzyść lexusa.
~Grzegorz
SUV 200t 238KM 175kW
Bez zastrzeżeń. Chodzi wszystko cichutko i prosto. Schładza się szybko. Samochód jakoś mniej się nagrzewa niż samochody starszej generacji.
~Wojtek
SUV 200t 238KM 175kW
Brak wentylowanych foteli, brak podgrzewanych tylnich foteli ( Kia Sportage) posiada, brak regulacji nawiewów- porażka.
~Adam
SUV 200t 238KM 175kW
Super ... poprzednie 3 Toyoty (avensis , corolla i verso) miały problemy z wentylacją . W NX zaparowane szyby mam najwyżej 20sekund.
~Wojtek 1975
SUV 200t 238KM 175kW
Nie ma co się rozpisywać - działa REWELACYJNIE. Mercedes był wiecznie zaparowany, w NX'sie brak jakichkolwiek uwag.
~andrzejP
SUV 300h 197KM 145kW
Podgrzewane siedzenia, dwustrefowa klimatyzacja. Wszystko działa super. Żałuję, że nie domówiłem podgrzewanej kierownicy.
Lexus NX I SUV