Lista ocen Lexus NX II SUV 350h 242KM 178kW od 2021 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~R
SUV 350h 242KM 178kW
Mam 175 cm wzrostu, moja żona odpowiednio mniej:-), trudno żebyśmy narzekali. Bez problemu udaje nam się zająć wygodną pozycję za kierownicą. Najdłuższa trasa przejechana przeze mnie "na raz" to ok. 1700 km - bez specjalnego zmęczenia. Fotele są wygodne z dużą możliwością regulacji, a odjazd fotela kierowcy i kierownicy po odpięciu pasa - bajecznie wygodna funkcja.
~RafalWawa
SUV 350h 242KM 178kW
Z tyłu mogłoby być więcej miejsca, równiez bagażnik mógłby być bardziej ergonomiczny ( w rzeczywistości jest mniejszy niż podaje katalog, bo do jego pojemności wliczają dziury pod pokrywą - mało praktyczne), brak dzielenia tylnej kanapy na 3 utrudnia przewożenie nart
~NX
SUV 350h 242KM 178kW
Male i ciasne z czasem dostrzega się wady , na dodatek pozycja za fotelem zawsze fatalna krótkie siedziska i fatalne oparcie i na dodatek fotel opuszczony maksymalnie a ja mam głowę w podsufitce a nie jestem wysoki
~Tango
SUV 350h 242KM 178kW
Koszmar przy wsiadaniu na tylne siedzenia - brudzenie ubrania o tylne koło wystające poza obrys karoserii po otwarciu drzwi.
~Jerzy
SUV 350h 242KM 178kW
Akurat, auto jest mocno obudowane wewnątrz.
~xXx
SUV 350h 242KM 178kW
wymiary spore środek mały ciasny
~Nie
SUV 350h 242KM 178kW
Małe i ciasne jak na tą klasę auta
Lexus NX II SUV