Lista ocen Lexus RX II (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MAZURRO
Terenowy 300 204KM 150kW
Co do widoczności polecam te wersje RX z kamerą cofania jak moja PRESTIGE poniewaz naprawde ułatfiaja życie i parkowanie tym nie małym autem :)) lub czujniki parkowania bez jednej z tych rzeczy bedziemy mieli duze problemy , widoczność przez tylnią szybe jest naprawde znikoma
~Janusz
Terenowy 330 223KM 164kW
Niestety wielkie auto, co ma wpływ na wyczucie zarysu auta. Do przodu 4, do tyłu 3, ale jeśli ktoś wie jak cofać np. dostawczymi na lusterka nie ma problemu z parkowaniem. Uważam że czujniki(gdyby były w standardzie to ok) nie są potrzebnym gadżetem
~Kazik, 54
Terenowy 350 277KM 204kW
Minus za kamerę cofania. System jest mało przejrzysty i tak nieprecyzyjny, że właściwie nieprzydatny. Do tego w ciemności i w deszczu obraz jest rozmazany. Zdecydowanie lepsze są dobre czujniki akustyczne zamontowane fabrycznie (jak np. w Audi).
~Stary Kier
Terenowy 300 204KM 150kW
+ jak na SUV'a; kamera cofania baaardzo pomaga, bez tego byłaby kicha - musiałem dodać LED cofania pod zderzakiem; oryginalna "lampka" to pomyłka
~Rekord85
Terenowy 330 223KM 164kW
Slaba widocznosc przy cofaniu i parkowaniu, aczkolwiek zrekompensowana automatycznie opuszczanymi lusterkami bocznymi na wstecznym biegu (moj model nie posiada tylniej kamery).
~Bartek
Terenowy 300 204KM 150kW
Było by pięć gwiazdek, ale widoczność do tyłu przez szerokie słupki dość słaba. Kamera cofania bardzo się przydaje. Dodatkowo założyłem jeszcze czujniki.
~krzyszgol
Terenowy 400h 272KM 200kW
Lusterka boczne mogłyby być wieksze.Dobra widocznośc przez tylnią szybę.Mam wersję bez czujników i kamery cofania i absolutnie nie odczuwam ich braku.
~igorb@satland.com.pl
Terenowy 300 204KM 150kW
Bardzo dobrze widać wszystko, w tym modelu mam kamerę cofania z asystentem cofania i powiem że to najfajniejsza rzecz w tym samochodzie.
Terenowy 350 277KM 204kW
Nie jest to najmocniejsza strona auta (zwlaszcza cofanie), ale przy zamontowanych czujnikach (nie mam kamery) mozna sie sprawnie poruszac
Dziennik kosztów dla Lexus RX II
9,2
11,3
~coligen
Terenowy 330 223KM 164kW
Siedzisz wysoko i widzisz wszystko . Gorzej widocznośc do tyłu ale przy cofaniu albo masz kamerę albo czujniki cofania to wszystko jest OK.