Lista ocen Lexus RX II 300 204KM 150kW 2003-2009 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grondal
Terenowy 300 204KM 150kW
Auto polecam każdemu kto lubi dostojnie pokonywać kilometry w luksusowym, świetnie wyciszonym wnętrzu, pełnym świetnej jakości skóry i gadżetów. Ten kto szuka terenówki do lasu, powinien poszukać czegoś innego. Ten samochód jest stworzony do dawania komfortu a nie doznań off - roadowych. Przy prędkości 30 km/h w środku panuje absolutna cisza, nie słychać silnika, zawieszenia, żadnych skrzypień itp. Auto jest świetnie wykonane, wszystkie...
~MAZURRO
Terenowy 300 204KM 150kW
LEXUSA RX 300 Prestige ( wersja europejska )Podsumowując mojego LEXA automatycznie odnosze sie do poprzednich moich aut Opel omega 3.0 , Jaguar XJ , VW passat 2.8 4 mation i zdecydowanie zaden z nich jak narazie nie ma szans . Jest to komfortowo wyposażone auto z przestronnym i cichym wnętrzem oraz dynamicznym silnikiem. W wersji prestige nie brakuje niczego co umila i ułatwia nam podróż :))Mało ktore auto praktycznie niema minusow a w tym...
~igorb@satland.com.pl
Terenowy 300 204KM 150kW
Czytałem inne opinie i zastanawiam się co ludzie mają na myśli pisząc ze samochód ten nie sprawdza siew terenie . LUDZIE !!! ten samochód to nie terenówka, jak można patrząc na te doskonałe jasne wnętrze chcieć jeździć po bagnie. To jest SUV , troszkę kałuży , troszkę przez zaspę śnieżną , troszkę pod mała górkę ale nie w bagno i przez lasy!!!!. Mówiąc serio to najlepszy samochód na rynku nie jako terenówka albo wyścigówka ,ale jako...
~autobus
Terenowy 300 204KM 150kW
Jestem drugim właścicielem od 160 tys km , teraz ma 405 tys (na gazie 15l/100km). i padła skrzynia biegów, wersja z pneumatycznym zawieszeniem, żadnych innych problemów, tylko co ok. 150 tys km pada chłodnica, bez względu czy ASO czy OEM, polecam na trasę (bardzo wygodne nawet dla osób), prowadzi się bez zmęczenia, trochę brak mocy (waży 2 tony), dlatego lepiej brać wersję z silnikiem 3500 cm3
~kris19c
Terenowy 300 204KM 150kW
Na plus komfort jazdy, zawieszenie, dźwięk silnika, wygląd wnętrza, jakość wykończenia, niska awaryjność, a nawet jej brak. Neutralnie: dynamika, szumy powietrza, prowadzenie na zakrętach (lepsze po zmianie kół na 18`). Na minus spalanie (poniżej 11 trudno zejść), ząbkowanie opon, zwrotność i manewrowanie na parkingach, fotel kierowcy - dramat - po dłuższej jeździe potrzebny rehabilitant.
~igorb@satland.com.pl
Terenowy 300 204KM 150kW
Jest to moja druga opinia na tym portalu o RX 300. Poprzednim zrobiłem 150tyś km i nie mogę powiedzieć złego słowa. Po RX 300 kupiłem Mitsubischi Outlander 3.0 V6 230KM i po dwóch tygodniach się załamałem, beznadziejna plastikowa zabawka, aż mi wstyd. Znowu kupiłem RX300 bo niestety nie znalazłem na rynku samochodu który by mi tak odpowiadał jak ten.
~wilk
Terenowy 300 204KM 150kW
od 5 lat jezdze SUV.to najlepszy SUV na swiecie.wczesniej jezdzilem jeep cherokee,mercedes ML,BMW X5.Lexus jest the best.cena?w porownaniu do innych podobnych typow aut dobrych marek,mysle ze lexus jest i tak najtanszy.mam tu na mysli pelna opcje wyposazenia ktora lexus oferuje.w innych przypadkach ceny np.BMW X5 rosna kosmicznie w gore.
~Bartek
Terenowy 300 204KM 150kW
Samochód bardzo dobrze wyposażony (wersja PRESTIGE). Niezwykle wysoka jakość wykonania i spasowania elementów. Auto bardzo ciche, eleganckie, prestiżowe. Sylwetka bardzo się nie zestarzała. Wnętrze przestronne i wygodne.
~Jerzy, Łódź
Terenowy 300 204KM 150kW
Auto warte polecenia każdemu kto ceni sobie delikatną, sportową i jednocześnie elegancką linię! Bardzo dobrze sprawuje się na bezdrożach, w głębokim śniegu (oczywiście jest to "limuzyna", a nie samochód do jazdy stricte w terenie).
~Grzes
Terenowy 300 204KM 150kW
świetny samochód, wspaniałe wyposazenie, mógły by byc troszke zrywniejszy podobno w USA jest silnik 3.3 i dodtakowe 30 KM pozatym super maszynka, lepsza niż ML i BMV-5