Lista ocen Lexus RX II 300 204KM 150kW 2003-2009 (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MAZURRO
Terenowy 300 204KM 150kW
Ekonomiczność nie ma tu żadnego znaczenia :)) nie ma ekonomicznych aut w tej klasie !! LEXUS palił mi około 18 litrow paliwa w mieście i 12 na trasie . Ze względu na to ze moje auto nie stoi caly tydzien w grazu i nie jest wyprowadzane tylko w niedziele a chodzi non stop zamontoałem dobrej klasy Istalacjie Gazową za 6000 zł w Tarnowie \"CZAKRAM \" polecam, teraz srednio pali mi 15-16 litrów gazu i co najważniejsze nie mam z gazem żadnych...
~igorb@satland.com.pl
Terenowy 300 204KM 150kW
Poprawiony w stosunku do poprzednika , spala bardzo mało bezyny jak na takie auto, w granicach 11l w mieście , ale przy spokojnej miarowej jeździe, ja mam instalację gazową i pali w granicach 15-16 lit gazu , na dzień dzisiejszy gdy gaz jest po 1,6zł to wychodzi to jakieś 7,5lit E95 na100km , to śmieszne aż bo wydaje mi się że jeżdżę za darmo. Silnik bardzo dobrze reaguje na gaz , poprzednim przejeździłem 150tyśkm na gazie i nic sienie działo
~igorb@satland.com.pl
Terenowy 300 204KM 150kW
Z ręką na sercu przy spokojnej jeździe w mieście spalał mi 12lit bezyny !!! to rewelacyjny wynik jak dla mnie. Jeździłem ostatnio RX350 i palił 18lit w mieście, RX 330 USA też nie zwraca uwagi na ekonomię i pali jak smok. RX300: Na trasie jest gorzej bo pali 14 lit ( jechałem szybko ale nie przekraczałem 160km /h). Zamontowałem gaz w tym wozie i mam spokój z bólem ile pali.
~Stary Kier
Terenowy 300 204KM 150kW
+ kupuje części osobiście (łatwo dostępne) i serwisuję u lokalnego mechanika, - dedykowane elementy 2-3 x droższe niż normalnie, ale to w końcu premium... w sumie jest nieźle
~Grondal
Terenowy 300 204KM 150kW
Instalacja gazowa do dobre rozwiązanie. Koszty utrzymania spadają na łeb na szyje. Co do części, nic na razie nie kupowałem ale z tego co się orientowałem to ceny do przyjęcia.
~kris19c
Terenowy 300 204KM 150kW
Benzynka kosztuje, ale na szczęście do serwisu jeździ się tylko na przeglądy. Przez 4 lata i 45 tys km, raptem raz wymieniłem w zawieszeniu łączniki stabilizatora. Pancerne auto.
~mario76
Terenowy 300 204KM 150kW
sa na na prawde rozsadnym poziomiem, auto jest absolutnie bezawaryjne, najwieksze koszty to spalanie ale w kazdym suvie trzeba sie z tym liczyc
~barnie57
Terenowy 300 204KM 150kW
za wyjątkiem opon(235/65/18) koszty utrzymanie takie jak w normalnym aucie klasy średniej (łożysko z piastą 250zł ,rozrząd 500zł,itd)
~Bartek
Terenowy 300 204KM 150kW
Części dość tanie. Spalanie bardzo duże, ale po zainstalowaniu instalacji gazowej problem znika.
~Jerzy, Łódź
Terenowy 300 204KM 150kW
Przykład: cena wycieraczki tylnej (całego pióra): Toyota Yaris - 80 PLN; Lexus - 50 PLN