Lista ocen Lexus RX II 300 204KM 150kW 2003-2009 (12) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~igorb@satland.com.pl
Terenowy 300 204KM 150kW
Silnik jest super , ale przeszkadza mi że hałasuje. Tak właśnie ten silnik wcale nie jest cichy jak np w GS. Musiałem spędzić sporo czasu żeby go wyciszyć ale nie jestem zachwycony. Pocieszam się tym ,że nowy RX 350 jest jeszcze głośniejszy.350 wytwarza niskotonowy pomruk który bardzo przeszkadza w trakcie spokojnej jazdy.Odnośnie mocy to nie wiem ale niektóry tu chcą więcej. RX 300 ma mocy pod dostatkiem i nic więcej nie potrzeba, to nie...
~MAZURRO
Terenowy 300 204KM 150kW
Co do silnika 3.0 litry i 204 KM wystarczajaco sobie radzą z gabarytami auta, jest zrywny i dynamiczny i nie wydaje mi sie by np. 100 KM wiecej dalo mi jakas wieksza frajde , w końcu nie jest to auto wyscigowe tylko luksusowy SUV. ,naprawde daje sobie rade dla porownania poprzednie moje auto Opel omega 3,0 i 211 KM wydawał sie troche mułowaty .Oczywiście jak to u japończyków bywa silniczek zawsze czysciutki nie do zdarcia.
~Grondal
Terenowy 300 204KM 150kW
Bardzo cichy przy spokojnej jeździe, ale gdy damy pedał w podłogę to brzmienie V6 - stki daje radoche. Moc wystarczająca aby bezpiecznie wyprzedzić.
~igorb@satland.com.pl
Terenowy 300 204KM 150kW
Silnik świetny , dopasowany do samochodu jak należy, kultura pracy świetna, elastyczność wzorowa,moc wystarczająca do bardzo szybkiej jazdy.
~kris19c
Terenowy 300 204KM 150kW
Silnik bez awaryjny, pracuje równiutko, w miarę cicho, chyba że go ciśniemy przy obciążonym samochodzie - wtedy słychać wysiłek.
~Stary Kier
Terenowy 300 204KM 150kW
+ cichutki i nadal nie bierze grama oleju + piękny klang przy przyspieszaniu
~Bartek
Terenowy 300 204KM 150kW
Fajna, niewysilona V6. Szybko się rozgrzewa. Dużo mocy juz "z dołu".
~Jerzy, Łódź
Terenowy 300 204KM 150kW
Bardzo elastyczny, stosunkowo niskie spalanie (11l) biorąc pod uwagę masę samochodu.
~Robert
Zupełnie przyzwoite osiągi jak na 3,0 parę koni więcej nie byłoby źle
~barnie57
Terenowy 300 204KM 150kW
Bardzo dobra jednostka ,długowieczna i znosi lpg