Ocena kierowcy - Lexus RX III SUV

Bogdan, 9 lat temu
Silnik 450h 299KM 220kW
Rok produkcji 2013
Lexus RX III SUV 450h 299KM 220kW 2009-2015 - Oceń swoje auto
Inne : Miałem TOYOTe HIGHLANDER z roku 2007 z naędem hybrydowym , samochód został sprowadzony z USA przy przebiegu 15 tyś km przejechałem nim 250 tyś. przez ten czas nie widział mechanika (wymieniłem tarcze hamulcowe i klocki) jestem budowlańcem budującym drogi, używałem go do pracy w różnym terenie. Po jeździe tym samochodem nie miałem marzeń. Gdyby był dostępny na naszym rynku kupił bym go natychmiast. Wyszedł w tym roku nowy model w USA. Samochód ten odziedziczył mój syn i jeździ dalej. Przyszedł czas na kupno czegoś nowego. Przetestowałem: Mercedesa ML 350 wniosek- traktor. BMW X5 - fajne auto dużo bajerów spalanie straszne cena chora. AUDI Q7 Przerośnięte i głośne. VW TUAREG - cichy oszczędny i szybki wóz żona nie pozwoliła mi go kupic bo VW. RANGE ROVER - najlepszy samochód jaki testowałem koledzy odradzili podobno awaryjny i cena zwala. Został więc LEXUS RX 450h samochód porównywalny z moim ukochanym HIGHLANDEREM. Benzyna, bardzo cichy i oszczędny. Jest wygodniejszy od HIGHLANDERA ma też minusy, np, w takim samochodzie nie ma schowka na okulary,
Bardzo wygodne
nie wiem że, jest
Nie ma skrzyni, naciskasz na gaz i jedziesz
Za krótko go mam
Najwygodniejszy jakiego miałem
Fajnie jedzie
Za bardzo wieje, nie można wyłączy nawiewu (wieje przy samej jeżdzie)
Miejsca jest doś za moim siedzeniem a mam 188 cm
Słychac szum po przekroczeniu 160 km
Nie przekracza w cyklu mieszanym 9l. Na autostradzie 10-11 przy przeciętnej 160/h
w porównaniu z ML, X5, Q7
Za mało przejechane 11000