Oceny Lexus RX III SUV

Oceny Lexus RX III SUV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Lexus RX III SUV

~Daniel
SUV 450h 299KM 220kW
Jest to moj kolejny RX po 400H. Na minus w porownaniu do poprzedniej generacji, gorsza jakosc tapicerki skorzanej, dosc twarde i glosnie zawieszenie, dojazdowka zamiast normalnego zapasu, mniejsza ilosc schowkow w bagazniku. Na plus, regulacja wysokosci zawieszenia (niestety brak wyboru twardosci- duzy minus), wieksza stabilnosc podczas agresywnej jazdy, ergonomia, bardzo wydajna wentylacja. Poczucie komfortu, wyciszenie i fun z jazdy...
3,7
~igorb@satland.com.pl
SUV 350 277KM 204kW
Tu pojawił się poważny dylemat, bo pierwszy raz po zakupie Lexusa myślę o jego sprzedaży. Dlatego , ze za takie pieniądze oczekiwałem czegoś doskonalszego niż w poprzednim modelu prezentowała ta marka a tu ... no właśnie , zamiast ekranu dotykowego mam jojstik , który jest i tak zdecydowanie lepszy niż kręciołek w Q7 czy X5 , ale zdecydowanie mi to życie utrudnia. Lexus jest głośny ( nie myślałem że po tylu latach napiszę coś takiego jako...
~Tango
SUV 350 277KM 204kW
dla mnie i dla mojej rodziny samochód spełnia prawie wszystkie wymagania , wszyscy dorośli się mieszczą i mają wystarczająco miejsca aby komfortowo spędzić czas podczas jazdy i do tego wszystkiego mój piesek z tyłu się mieści .
~genles
SUV 450h 299KM 220kW
Gdyby nie zużycie przednich miechów, to byłyby tylko wymiany oleju i tankowanie
~aga
SUV 350 277KM 204kW
Dla mnie i mojej rodziny doskonaly,bezawaryjny,wygodny jednym slowem POLECAM!!!
~marslo
SUV 450h 299KM 220kW
na dystansie 96,5 tys km od 2010 r srednie spalanie 9,3 l. Autostrada 12-13 l, miasto 7,5-9 l , krajowe 8-10 l. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Jacek
~Bogdan
SUV 450h 299KM 220kW
Za bardzo wieje, nie można wyłączy nawiewu (wieje przy samej jeżdzie) (Wentylacja i ogrzewanie)
~Roman
SUV 350 277KM 204kW
Sinik jest bardzo elastyczny,bardzo wysoka kultura pracy, cichy a przy wyższych obrotych przyjemny pomruk V6, na każdym biegu mocy pod dostatkiem (Silnik)
~kuba
SUV 450h 299KM 220kW
Bezstopniowa skrzynia reaguje od razu po wciśnięciu pedału gazu. (Skrzynia biegów)
Lexus RX III SUV