Lista ocen Lexus RX IV SUV (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darek
SUV 300t 238KM 175kW
ergonomia po japońsku ale widać juz duże wpływy swiatowej konkurencji, bardzo czytelne zegary, nawigacja i obsługa wymaga przyzwyczajenia ale jak w kazdym modelu wystarczy przywyknąć i jest super! wszystko działa idealnie, każdy przełącznik, przycisk czy pokrętło jest bardzo dobrze spasowane i leży pod palcem tam gdzie powinno byc, ustawienia foteli, luster czy podłokietnika i przylegających do niego układów sterujących nie wymagają zadnej...
~marslo
SUV 450h 313KM 230kW
Poslugiwanie się manipulatorem systemu infotainment do przyjemnych nie należy, budowa menu również nieco denerwujaca. Brak możliwości wylaczenia klimatyzacji na desce rozdzielczej mi przeszkadza, często wylaczam klimatyzacje poza letnim sezonem.
~darek
SUV 300t 238KM 175kW
po takim przebiegu moge powiedziec, ze idealna, wszystko na swoim miejscu idealnie spasowane i bardzo dobrze dzialajace , jezeli nie bedzie zadnej awarii na co licze bede chyba fanem tej marki choc do niedawna kochalem niemiecka trojke
~Todi
SUV 450h 313KM 230kW
Jak to w lexusach. Dużo analogowego osprzętu. Obsługa funkcji na ekranie nie dotykowa tylko grzybkiem pod prawa ręka jest do opanowania. Ja się przyzwyczaiłem po tygodniu i nie mam z tym problemów.
~Darek
SUV 300t 238KM 175kW
przyzwyczajenie robi swoje ale mam pewne uwagi co do ergonomii , jakieś przyciski czy pokrętła chyba powinny być gdzieś indziej,
~mickes
SUV 300t 238KM 175kW
Wszystko pod ręką; optymalne umiejscowienie nawigacji, pokrętła sterującego;
~Krzysztof
SUV 300t 238KM 175kW
Wszystko dobrze, z nawigacji nie korzystałem, wszystko w zasięgu dłoni.
~Zdzisław
SUV 300t 238KM 175kW
Jest całkiem nieźle. W porównaniu do poprzednich modeli super.
~piotr_konowalski
SUV 300t 238KM 175kW
Wysokie spalanie jest minusem.
~Sławek
Dla mnie OK