Lista ocen Lexus RX IV SUV (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marslo
SUV 450h 313KM 230kW
Za tak wyposażone jak moje auto niemiecka konkurencja liczy sobie dużo więcej . Lexus grupuje rozne udogodnienia w pakiety i w ten sposób cena wychodzi nizsza, niż wybor tych samych opcji indywidualnie. Mark Levinson, szklany panoramiczny dach i wentylacja foteli to moje ulubione dodatki w zakresie komfortu, opcja sportowego zawieszenia to mile zaskoczenie w obecnym modelu, poprzednio mialem bardzo komfortowe pneumatyczne zawieszenie w III...
~Darek
SUV 300t 238KM 175kW
japońska czołówka jeżeli chodzi o materiały wykończeniowe jest troszkę za Europą ale się bardzo stara, skóra obojętnie gdzie jest skórą a nie modyfikowanym tworzywem udającym skórę jak zdarza się w modelach europejskich natomiast higiena montażu auta jest na poziomie idealnym, wydaje mi się, że można uznać stosunek ceny do jakości jako uczciwy
~Zdzisław
SUV 300t 238KM 175kW
Całkiem nieźle, porównując do np. BWM X5, które rozważałem jako alternatywę do Lexusa RX. Jeździłem jednym i drugim po kilka razy na jazdach próbnych (za co dziękuję handlowcom). Jakbym miał wybierać, wybór w dalszym ciągu padłby na Lexusa. Ale to rzecz oczywiście gustu i własnych odczuć z jazdy.
~Krzysztof
SUV 300t 238KM 175kW
Za 300 tysi to jest już Q7 które prowadzi się znacznie pewniej, nawet z podstawowym silnikiem jest znacznie oszczędniejsze i ma lepsze osiągi. Leksus przesadził. Wygląd, skrzynia i wyciszenie to trochę za mało.
~darek
SUV 300t 238KM 175kW
auto bylo zakupione w zeszlorocznej promocji kiedy wprowadzano go na rynek, ogolnie cena przecietna ale jakosc bardzo dobra, takie wykonczenie musi kosztowac,
~Sławek
SUV 300t 238KM 175kW
Myślę, że systemy bezpieczeństwa, które są na wyposażeniu każdej wersji i jakości wykonania, cena jest rozsądna.
~Todi
SUV 450h 313KM 230kW
Cena wysoka, jakość również. Myśle ze stosunek jest zrównoważony
~mickes
SUV 300t 238KM 175kW
Cena zakupu dobra w relacji do przestrzeni i luksusu jakie auto oferuje;
~Andrzej Lisowski
SUV 450h 313KM 230kW
Zostawia konkurencje z niemiec bardzo daleko nie tylko w zakupie ale i serweisie
~darek
SUV 300t 238KM 175kW
kazdy bedzie mial swoje zdanie, jakosc swietna a cena jedna z nizszych na rynku
Lexus RX IV SUV