Lista ocen Lexus UX Crossover 200 171KM 126kW 2018-2022 (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Crossover 200 171KM 126kW
Na pewno są tańsze auta, na pewno też droższe. Auto mam w leasingu smart-plan i jestem zadowolony. Jako wpłatę wstępną Lexus policzył mi wartość auta, które zostawiłem w rozliczeniu. Doszedł jeszcze upust za rocznik, który sprowadził cenę Lexusa UX 200 F-Sport do ceny zbliżonej do wypasionej Toyoty CH-R. Płacę ok. 1500 miesięcznie przez 4 lata i jeśli nic się nie wydarzy, to na pewno auto sobie dalej zostawię. Moim zdaniem jest ok.
~Jerzy
Crossover 200 171KM 126kW
Niestety w tym Lexusie wg mojej oceny producent bardzo oszczędzał na materiałach i kosztach, Niektóre materiały użyte w tym samochodzie nie przystają do tej marki. Boczki drzwi, braki w wygłuszeniu.
~Jerzy
~Damian
Crossover 200 171KM 126kW
Jestem zachwycony zakupem. Auto mam już 4 lata i były to najlepiej wydane pieniądze. Nawet seryjne radio gra świetnie.
~fidens
Crossover 200 171KM 126kW
Na plastiki trzeba uważać. Kokpit czyścic tylko na mokro. Ale niezawodności samochodu nie tworzą plastiki.
~Jerry
ok jeżeli kupisz z rabatem....180.tys pln to przesada