Lista ocen Lexus UX Crossover 250h 184KM 135kW 2018-2022 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lorenzo
Crossover 250h 184KM 135kW
Mi się podoba. Bardzo wygodne cupholdery i miejsce na wyprowadzenie kabla USB z podłokietnika. Wystarczające schowki. -1 za mały teoretycznie bagażnik, natomiast 2 duże walizki wchodzą jedna na drugą bez problemu. Po złożeniu kanap zaskakująco dużo miejsca i płaskiej przestrzeni.
~Mephal
Crossover 250h 184KM 135kW
brak schowków w tylnich drzwiach, bagaznik praktycznie nie istnieje, schowek od pasażera coś pomieści niestety mało ale w ES-ie jest chyba o zgrozo mniejszy. Plus to schowej w podłokietniku jest duży i super zamykany/otwierany z dwóch stron.
~WWLion95
Crossover 250h 184KM 135kW
Wszystko jest na swoim miejscu, w zasięgu wzroku i dłoni tak jak być powinno. Początkowo nie byłem przekonany do asymetrycznej konsoli środkowej, jednak podczas codziennej eksploatacji zostałem fanem tej koncepcji.
~mkotecki
Crossover 250h 184KM 135kW
W zasadzie wszystko jest na swoim miejscu. Pozycja za kierownicą jest bardzo wygodna i każdy powinien znaleźć dla siebie właściwe ustawienia. Jak dla mnie troszkę brakuje jakiegoś podparcia lewej ręki dla kierowcy.
~krzysiek
Crossover 250h 184KM 135kW
nie lezy mi ten potencjometr trybów...na desce jak róg jednorozca tylko po prawej nei na srodku...
~Wojciech W.
Crossover 250h 184KM 135kW
Za mało się wysuwa kierownica. Ciężko jest trzymać kierownicę i jednocześnie oprzeć łokieć na boczku drzwi.
~janusz1961
GŁADZIK DO DU...Y