Lista ocen Lexus UX Crossover 250h 184KM 135kW 2018-2022 (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkotecki
Crossover 250h 184KM 135kW
W kwestii wyciszenia Lexus zasługuje na pięć gwiazdek. Jest ono naprawdę wyśmienite a dodatkowe uszczelki pomiędzy przednimi a tylnymi drzwiami skutecznie to wygłuszenie poprawiają. Całe podwozie również jest wygłuszone specjalnymi elementami. W tej kwestii projektanci się naprawdę postarali. Z komory silnika również dźwięków wydobywa się nie wiele.
~Lorenzo
Crossover 250h 184KM 135kW
Tutaj spodziewałem się czegoś więcej. Jest ok do 100km/h. Powyżej jest głośno. Ale ja mam wersję Business. Podobno w wyższych wersjach jest lepiej, jest grubsze szkło oraz lepsze wyciszenie komory silnika. Nie wiem, nie jechałem ale w moim jest po prostu ok.
~Wojciech W.
Crossover 250h 184KM 135kW
Niestety, bardzo głośny. Brak wyciszenia pod deską, sprawia,że bardzo wyraźnie słychać pracę silnika. Ogółem trzeba zainwestować w wyciszenie. Na trasie jest tak duży szum, że nie masz ochoty na słuchanie radia. Totalna klapa.
~WWLion95
Crossover 250h 184KM 135kW
Czysta przyjemność jazdy... w zatłoczonym mieście. Wszechobecna cisza wewnątrz. Przy prędkościach autostradowych ta cisza częściowo jednak znika. W porównaniu do modelu NX jest w tej kwestii nieco gorzej.
~Mephal
Crossover 250h 184KM 135kW
nie tego spodziewałem się po lexusie wyciszona jak CHrka słychać szumy opon przy każdej prędkości, wiatr od ok. 90km/h i pracę zawieszenie
~krzysiek
Crossover 250h 184KM 135kW
Wycie przy przyspeiszaniu,nadkola? Jezdze autami wyzszej klasy ,to moze tak tu ma byc....
~Jaro
Crossover 250h 184KM 135kW
Perfekcyjne, błoga cisza. Tylko piękne dźwięki z systemu audio. Nie chce się wysiadać. Brawo Lexus!
~Wojciech
Crossover 250h 184KM 135kW
Mogłoby być ciszej! Chodzi o np silnik na postoju jak zimny.
~janusz1961
Crossover 250h 184KM 135kW
cichy , skrzynia przy gwałtownym przyśpieszaniu trochę głośna
~janusz1961
Bardzo cichy