Lista ocen Lexus UX (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jerzy
Crossover 200 171KM 126kW
Kupiłem Lexusa kierując się opiniami, że to dobrze wyciszane samochody. Niestety jazda testowa którą odbyłem przed zakupem nie uwidoczniła mi słabego wyciszenia tego samochodu. Jest to samochód miejski i w mieście przy niskich prędkościach jest ok. Jazda autostradą, drogami ekspresowymi z dozwolonymi prędkościami nie należy do przyjemnych. Hałas panujący w samochodzie pochodzi głównie od opon. Słyszalny jest on najbardziej na chropowatej...
~Jerzy
~mkotecki
Crossover 250h 184KM 135kW
W kwestii wyciszenia Lexus zasługuje na pięć gwiazdek. Jest ono naprawdę wyśmienite a dodatkowe uszczelki pomiędzy przednimi a tylnymi drzwiami skutecznie to wygłuszenie poprawiają. Całe podwozie również jest wygłuszone specjalnymi elementami. W tej kwestii projektanci się naprawdę postarali. Z komory silnika również dźwięków wydobywa się nie wiele.
~Jacek
Crossover 200 171KM 126kW
Bez zarzutu. Jest zdecydowanie cicho. Chyba, że wygarniesz mu w rurę. Ale wtedy to lubi się słyszeć, jak koniki ciągną. Przy dużych prędkościach (powyżej 110-130) słuchać szum relingów na dachu. Kto chce mieć całkiem cicho, ten kupuje limuzynę, a nie auto z relingami.
~Lorenzo
Crossover 250h 184KM 135kW
Tutaj spodziewałem się czegoś więcej. Jest ok do 100km/h. Powyżej jest głośno. Ale ja mam wersję Business. Podobno w wyższych wersjach jest lepiej, jest grubsze szkło oraz lepsze wyciszenie komory silnika. Nie wiem, nie jechałem ale w moim jest po prostu ok.
~Wojciech W.
Crossover 250h 184KM 135kW
Niestety, bardzo głośny. Brak wyciszenia pod deską, sprawia,że bardzo wyraźnie słychać pracę silnika. Ogółem trzeba zainwestować w wyciszenie. Na trasie jest tak duży szum, że nie masz ochoty na słuchanie radia. Totalna klapa.
~fidens
Crossover 200 171KM 126kW
Fakt, nadkola błotników, nie są dobrze wyciszone. Można jednak się przyzwyczaić i nie jest to uciążliwe. Jak skończy się gwarancja wyciszę nadkola. Po wyciszeniu nadkoli w aucie będzie cisza.
~WWLion95
Crossover 250h 184KM 135kW
Czysta przyjemność jazdy... w zatłoczonym mieście. Wszechobecna cisza wewnątrz. Przy prędkościach autostradowych ta cisza częściowo jednak znika. W porównaniu do modelu NX jest w tej kwestii nieco gorzej.
~Mephal
Crossover 250h 184KM 135kW
nie tego spodziewałem się po lexusie wyciszona jak CHrka słychać szumy opon przy każdej prędkości, wiatr od ok. 90km/h i pracę zawieszenie
Dziennik kosztów dla Lexus UX
~krzysiek
Crossover 250h 184KM 135kW
Wycie przy przyspeiszaniu,nadkola? Jezdze autami wyzszej klasy ,to moze tak tu ma byc....