Oceny Lincoln Navigator II 5.4 i V8 304KM 224kW 2002-2006

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Lincoln Navigator II 5.4 i V8 304KM 224kW 2002-2006

~taniazjawin@yahoo.com
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
Bardzo komfortowy i wygodny samochod dla calej rodziny.3 rzad siedzen sklada sie na plasko,dzieki czemu mozna przewozic,duzo bagazu.Dobrze trzyma sie jezdni.Wymaga umiejetnosci w prowadzeniu.Moze ciagnac lodz lub przyczepe do 3 ton.Pali w miescie duzo paliwa,ale doskonaly na autostrade.
~london
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
ogolnie wspanialy samochod,bmw x5,czy mercedes ml lub inne tego typu pojazdy nie maja zadnych szans do tej "bestii". wprost stworzony do wypadow za miasto lub dlugiej podrozy. Oczywiscie pewnym minusem(zaznaczam ze nie dla mnie) jest spalanie,no ale jezeli ktos na to patrzy to kupuje sobie dizelka lub smarta.
~ABSOLUTek@yahoo.com
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
20" felgi , 285/50/20 opony , wersja z pelnym wyposazeniem ,automatyczne progi , dach, System Navi,elektrycznie skladane 3 rzad siedzen kosztowala mnie nowa $ 52,000. Ktory inny samochod ma ochladzane siedzenia i bardzo dobrze sprawuje sie nawet w terenie . Naped na 4 kola z mozliwoscia hydraulicznego podniesienia podwozia/przeswitu o 2.5" Gdyby ten SUV mozna bylo dostac z silnikiem diesla - nie mialbym zadnych zastrzezen.
~SCANIA R 500
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
jest super! ja gdy jade np z całom rodzinkom na wczasy mam dobrze ponieważ dzieci grają w PS2 żona ogląda film na dvd a ja socie spokojnie kieruje.jest mocny że moge się zabawic i jest wygodny skóra jest baaaardzo dobrej jakości. (może dlatego że jest lekko stuningowany wewnątrz).
~Krzysztof
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
Dokładnie to czego szukałem, czyli wielki krążownik z wielką V8-ką.
~Jacek
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
kilma - lodówka, ogrzewanie też działa b szybko, Wszystko jednak staje się trochę głośne przy większych prędkościach nawiewu (Wentylacja i ogrzewanie)
~Maciej
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
doskonała kultura pracu , przestrzegano mnie ze te silniki sie przegrzewaja , zreszta miałem taki problem w jeep 5,2 V8 , chociaz teraz tez ma jeszcze nowego jeep 5,7 V8 i nie ma takich problemów , Bogu dzieki że stać mnie na takie samochody a nie na te europejskie kosiarki , nie mówiac O VW TDI który jest powodem dumy nie jednego frajera który lubi VW (Silnik)
~Irek
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
jak na takie monstrum (2600 kg pusty) silnik slucha sie rewelacyjnie. ostroznie z gazem (Silnik)