Lista ocen Mazda 121 III 1.3 60KM 44kW 1996-2000 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pb
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Odklejające i pękające się plastiki deski rozdzielczej, drzwi i siedzeń. Psujący się po deszczu i myjni zamek centralny. Zacinający się zamek bagażnika. Tkanina głusząca pokrywy silnika odkleiła sie i porwała o elementy silnika. Woda w reflektorach po deszczu. Zepsuty wskaźnik paliwa - strzałka pokazywała 1/3 baku a już paliła się kontrolka. I w co wierzyć? Rdza na progach po 1,5 roku. Samootwierające się tylne drzwi po trzaśnięciu klapą...
~Patryczek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Krótko ją posiadam żeby coś więcej powiedzieć ale jak na razie spisuje się dobrze ogólnie jak dla mnie samochód mało pali zawieszenie całkiem dobre jedyne do czego mogę się przyczepić to blacha ale zadbany egzemplarz nie powinien mieć jej dużo.
~Gosia
Hatchback 1.3 60KM 44kW
raczej jestem zadowolona minusem w mojej wersji jest jasna tapicerka i plastiki, zapuszczone przez poprzedniego właściciela, trudno je doszorować :(
~Paweu
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Po stłuczce po poprzednim włascicielu źle skręcono reflektor 50zł w warsztacie naprawiło problem, czasami wypadnie kabelek z klaksonu, ogólnie nienajgorzej.
~PEPTO
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Uwaga na zamienniki - tarcze hamulcowe w zamiennikach lepeij omijac a Motorcraft wcale nie taki drogi.
~pcwik
Hatchback 1.3 60KM 44kW
ogólnie ok! denerwują tylko wypadające zaślepki w desce rozdzielczej
~brrum
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Oryginalny wkład do zamka bagażnika 190zł !! ale można regenerować za 60zł.
~Paweł
Hatchback 1.3 60KM 44kW
raz tylko rozsypało się " wtyczka" z kablami do świateł przednich.
~marcinran@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
nie mielismy z dorbiazgami problemów..