Lista ocen Mazda 2 I (48) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pintor@wp.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Sympatyczne, wygodne auto. Bardzo dobra jakość wykończenia wnętrza. Mogłoby być ciszej w kabinie..Niestety przesadnie drogie akcesoria np. bagażnik bazowy w absurdalnej cenie ponad 1600zł, nie jest lepiej z innymi dodatkami. Poza tym jak narazie nie mam poważniejszych zastrzeżeń.
~zbigniew
Hatchback 1.6 16V MZI 100KM 74kW
Nie jest to auto, którym można szpanować, ale spełnia swoje zadanie. Ja nie miałem większych problemów, pali stosunkowo niedużo jak na silnik o mocy 100km. Na + najważniejsze komponenty bez większych awarii. Jedynie klocki szybko się ścierają.
~stoowka
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Male wielkie auto. Przestrzen nawet dla pasazerow. Niestety przy silnych wiatrach czuje sie jak auto lekko tanczy na drodze. Ale tak ma kazde, ktore jest podwyzszane. Moze gdyby byl wiekszy silnik nie czuloby sie az tak bardzo zawirowan powietrza.
~myha hecki@o2.pl
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
mam go dopiero miesiąc ale jestem zadowolony mało pali wcześniej miałem peugeota 206 zepsuło mi się serwo. tu coś za głośno chodzi mi wentylator ( może dlatego że kupiłemgo po lekkiej stłuczce). ogulnie fajny duży w środku mój synek lubi nim jeździć
~tojanek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Mazda 2 to dobre auto dla młodych ekonomicznych ludzi z psem lub dzieckiem. W mieście i na trasie spełnia się w 100% pod względem wygody, spalania i wykorzystania. Niestety im starsza, tym większe ryzyko usterek, ale to normalne.
~arthor40@wp.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
nie wiem czy doskonale ale naprawde trudno sie do czegoś przyczepić, taka mazda po prostu , jakość jak to w mazdzie bywa, na razie trudn mowic o usterkach, wada niewatpliwie jest cena ale jak sie juz kupio to tylko smigac
~PJ
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto małe zwinne, idealne do miasta. Wygodne nawet dla wygodnych kierowców. Niestety pojemność auta jeżeli ma się małe dzeicko nie zachwyca, Apetyt na paliwo w mieście spore, na trasie do przyjęcia.
~Mateusz
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Po 3 latach użytkowania autko godne polecenia, zdarzają się usterki ale części tanie i łatwe w naprawie, w moim egzemplarzu łożyska tylnych kół dawały się we znaki... Ale ogólnie lać paliwko i jeździć :)
~waldek z NRW
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Moja Mazda to auto kupione przez przypadek, miala byc Toyota. Niestety na Corroli zawiodlem sie (przereklamowane przecietne auto) Mazda natomiast jest o prawie 3000 € tansze... Co tu pisac (potestujmy)
~latitudemm@o2.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Jestem bardzo zadowolony. Mam japoński samochód za dobrą cenę. Poza tym satysfakcja, że wszyscy się za nim oglądają na drodze (nic dziwnego, skoro w Polsce jest ich podobno max. 200 sztuk) :-)))