Oceny Mazda 2 I

Najnowsze oceny Mazda 2 I

~zbigniew
Hatchback 1.6 16V MZI 100KM 74kW
Mazda 2 I
Nie jest to auto, którym można szpanować, ale spełnia swoje zadanie. Ja nie miałem większych problemów, pali stosunkowo niedużo jak na silnik o mocy 100km. Na + najważniejsze komponenty bez większych awarii. Jedynie klocki szybko się ścierają.
~tojanek
Mazda 2 I
Mazda 2 to dobre auto dla młodych ekonomicznych ludzi z psem lub dzieckiem. W mieście i na trasie spełnia się w 100% pod względem wygody, spalania i wykorzystania. Niestety im starsza, tym większe ryzyko usterek, ale to normalne.
~Rafał
Mazda 2 I
Fachowa Japońska robota. Polecam autko dla singla, pary lub małej rodziny. Dynamiczne, ładne i niespotykane oraz jak na razie bezawaryjne - oby jak najdłużej. Jeśli miałbym wybierać jakieś auto klasy B, to tylko Mazdę 2. W ostatecznosći: Fiestę, Fusiona lub Fabię. POLECAM GORĄCO ! ! !
~Marek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazda 2 I
jestem z autka bardzo zadowolony mysle ze ciekawy konkurent Hondy Jazz. Jest tansza dlatego ja wybralem napewno Jazz jest od niej troche lepszy ale Mazdzinka sie trzyma mocno i czeka na wlascicieli ktorzy nie moga miec jazza za swoje pieniadze w przyzwoitym stanie. mazda to umozliwia :)
~stoowka
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazda 2 I
Male wielkie auto. Przestrzen nawet dla pasazerow. Niestety przy silnych wiatrach czuje sie jak auto lekko tanczy na drodze. Ale tak ma kazde, ktore jest podwyzszane. Moze gdyby byl wiekszy silnik nie czuloby sie az tak bardzo zawirowan powietrza.
~sedar
Mazda 2 I
Wnętrze nad podziw duże w stosunku do rozmiarów samochodu.Moje auto zostało wyprodukowane w Japonii. Pomimo wcześniejszych pochlebnych komentarzy na temat tego modelu, nie spodziewałem się, że Mazda tak pozytywnie mnie i moją rodzinę zaskoczy :-) W porównaniu do mojego poprzedniego Opla Corsy i VW Passata (rocznik 1990) to tak jakbym się przesiadł z malucha do... Mazdy!!
Mazda 2 I
świetne autko, jak na tej klasy. Wyposarzenie pełen wypas. Cena nowego z tym wyposarzeniem to aktualnie ponad 60000 PLN, dlatego jest sprowadzany tylko na zamówienie. Mnie to nie przeszkadza, bo jest autem niepowtarzalnym. W Poznaniu drugiego takiego nie spotkałem a jeżdzę nim już rok. Ocena ogólna powyżej 4.
~myha [email protected]
Mazda 2 I
mam go dopiero miesiąc ale jestem zadowolony mało pali wcześniej miałem peugeota 206 zepsuło mi się serwo. tu coś za głośno chodzi mi wentylator ( może dlatego że kupiłemgo po lekkiej stłuczce). ogulnie fajny duży w środku mój synek lubi nim jeździć
3,3
~waldek z NRW
Mazda 2 I
Moja Mazda to auto kupione przez przypadek, miala byc Toyota. Niestety na Corroli zawiodlem sie (przereklamowane przecietne auto) Mazda natomiast jest o prawie 3000 € tansze... Co tu pisac (potestujmy)
Mazda 2 I
Sympatyczne, wygodne auto. Bardzo dobra jakość wykończenia wnętrza. Mogłoby być ciszej w kabinie..Niestety przesadnie drogie akcesoria np. bagażnik bazowy w absurdalnej cenie ponad 1600zł, nie jest lepiej z innymi dodatkami. Poza tym jak narazie nie mam poważniejszych zastrzeżeń.