Oceny Mazda 2 II Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW 2007-2010

Mazda 2 II Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW 2007-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 2 II Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW 2007-2010

~Khad
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Bardzo przyzwoite auto, mam je od nowości, już 5 lat. Obecnie jeździ nim żona i mówi, że nie zamieniłaby na nic innego. Do dziś jeździ bezusterkowo, na początku eksploatacji były małe zgrzyty, które udało się usunąć na gwarancji. Był to świszczący nawiew (zamontowano jakąś osłonę żeby liście nie wpadały) oraz falowanie obrotów na niskich obrotach (usunięto nagary). Wadą jest spore spalanie na trasie przy prędkościach rzędu 150-180 km/h oraz...
~smk
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
zwinny, zgrabny i niezawodny miejski samochód, opinię piszę dla innych bo sam z tego forum korzystam a nie dlatego, że właśnie auto kupiłem, przejechałem troszkę i chcę się pochwalić i pozachwycać, takie opinie są niemiarodajne.
~Mirek
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Bardzo fajne małe autko. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.Może przeszkadzać trochę konsola lewarka zmiany biegów, ponieważ noga o nią opiera się dość mocno.Ale ogólnie to bardzo udany samochodzik.Czemu go kupiłem. Japońskie są mało awaryjne ponoć, ale to się okaże.
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
fajne autkomiejskie z dynamicznym silnkiem, doskonałym zawieszeniem i dobrą skrzynią biegów. Stylistyka - COOL! plastiki i zastosowane materiały nie pasują do ceny auta.Wszystko jest czarne, twarde i trzeszczy.Japanese muszą jeszcze popracować i gonić wciąż europejczyków.
~jaro
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Na razie z auta jestem bardzo zadowolony. Plastiki może są troszkę toporne, lecz nie wydają niepokojących dźwięków podczas jazdy. Stylistyka wnętrza też odbiega od włoskiej finezji, lecz za to rozmieszczenie przełączników jest bardzo dobre.
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
świetny samochód miejsci z bardzo dobrym silnikiem i zawieszeniem.Wygląd rewelacyjny, pomimo tyłu podobnego do toyoty yaris, boku seat ibiza, ale przód to mazda.Mnie się podoba, dlatego kupiłem.
~Marcin
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Gdybym miał wybrać jeszcze raz, to pewnie wybrałbym znowu Mazdę ;)
~Michał
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Rewelacyjna mazda.Przy zakupie zastanawiałem się czy to będzie to, ale teraz jak mam to stwierdzam, że mazda 2 to rewelacyjny samochód miejski.
~Michał S.
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Ogólnie samochód drogi, ale warty tych pieniędzy.Ładny wygląd.Świetnie się prowadzi.Wygodny samochód z tej Mazdy 2.Ceny przeglądów ogromne i krótkie okresy międzyprzeglądowe.
~krzysztof28
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Idealne do jazdy po mieście, ekonomiczne, oryginalnie wyglądające.
Mazda 2 II Hatchback 5d