Lista ocen Mazda 2 III Hatchback 5d (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kux
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Po przesiadce z poprzedniego auta byłem w szoku, że klimatyzacja może tak świetnie działać, niemal mrozi, a ogrzewanie jest chyba najlepsze z jakim miałem przyjemność obcować. Dodając do tego wydajne grzanie foteli z przodu, robi się naprawdę gorąco.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Wentylacja i ogrzewanie na bardzo przyzwoitym poziomie. Auto wyposażone jest w klimatyzację manulną. Polecam (w miarę możliwości finansowych) wybrać wersję z klimatyzacją automatyczną. Duży plus (co szczególnie cenią panie) za podrzegawne fotele.
~maciej_gromek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Jest luty. Jeżdżę na "auto". Póki co - żadnych problemów. Mam podgrzewanie foteli z przodu. Działa. U zmarźlaków wywołuje uśmiech na twarzy i to dość szybko :-)
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Nie mogę dać najwyższej oceny bo lato dopiero przede mną. Natomiast w ogóle nie zgadzam się, że wolno się nagrzewa; już po ok. 2 minutach silnik jest ciepły i wieje ciepłem.
~slawek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Doskonały czas na sprawdzenie klimatyzacji. Obecnie jest grubo ponad 30 stopni, a klima działa na wolnych obrotach - 22 stopnie wewnątrz.
~Dominika
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
w lecie klima przy zamknietym obiegu działała w miare, a w zimie nagrzewa sie mega długo (dobrze, ze mam pakiet ziomowy)
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
Mam manualna klimę ale to mi wystarcza brak uwag do działania robi to co ma robic
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Wolno się rozgrzewa, a wydmuchiwane powietrze jest ledwo ciepłe.
~kecup21
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
i grzeje i chłodzi nie miałem problemów w upały ani w mrozy
~hutivu
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Klimatyzacja jest ostra jak na automatyczną
Mazda 2 III Hatchback 5d