Lista ocen Mazda 2 (159)

~Mazda 2
Mazda 2 II
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Bardzo dynamiczny na łańcuszku Stosować olej mazdy 5/30 jest nie drogi (Silnik)
3,8
~Marcin
Mazda 2 III
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Występuje dość często problem w wrzuceniem jedynki. (Skrzynia biegów)
3,3
~waldek z NRW
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Moja Mazda to auto kupione przez przypadek, miala byc Toyota. Niestety na Corroli zawiodlem sie (przereklamowane przecietne auto) Mazda natomiast jest o prawie 3000 € tansze... Co tu pisac (potestujmy)
~artisan4@gazeta.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
udany samochód i nastepna chyba tez będzie mazda, zobaczymy jak bedzie, wady to: mała siec serwisowa i wysokie ceny samochodów i to ze na razie w Polsce mazde 2 wycofali ze sprzedaży
~maciek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
auto kupione przez przypadek. ale ze względu na możliwości przewozu rzeczy rewelacja i bardzo polecam
~Rafał Grzelak
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
gdyby nie skrzynia biegów auto kompletnie bez zarzutów, zobaczymy jak bedzie dalej
~m.kukułka
Mazda 2 III
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 75KM 55kW
świetnie trzyma się drogi i doskonale pokonuje zakręty.Na trasie ,,idzie jak po szynach'' w mieście ,,zwinna''. (Układ jezdny)
~M
Mazda 2 II
Hatchback 5d Facelifting 1.5 MZR 102KM 75kW
Jestem bardzo zadowolony z tego autka , minusem w zasadzie jest tylko wysoka cena zakupu.
~katarzyna
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
bardzo udane auto do jazdy po mieście, sprawdziło się też w dłuższej trasie, ekonomiczne, silnik dynamiczny, jest sporo miejsca, wyjątkowo wygodne dla wysokich osób,
~pintor@wp.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Sympatyczne, wygodne auto. Bardzo dobra jakość wykończenia wnętrza. Mogłoby być ciszej w kabinie..Niestety przesadnie drogie akcesoria np. bagażnik bazowy w absurdalnej cenie ponad 1600zł, nie jest lepiej z innymi dodatkami. Poza tym jak narazie nie mam poważniejszych zastrzeżeń.
Mazda 2