Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (118) - Widoczność

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Po 3 latach już się przyzwyczaiłem jednak na początek zaskoczeniem może być jak wiele może się ukryć za słupkami A, które są na prawdę szerokie. Do tego z przodu nie ma żadnej dodatkowej szybki a lusterko wychodzi ze słupka i nie ma przestrzeni pomiędzy nim a karoserią. Na widoczność w lusterkach nie ma co narzekać bo te są całkiem spore. Słupki D również są okazałe, ale mi to nie przeszkadza bo zawsze cofam na lusterka, nigdy nie oglądam się...
~Robert1093
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Brak uwag. Widziałem, że widoczność w tym aucie jest oceniona dość słabo w porównaniu do reszty, więc dam Wam radę: jak siądziecie na fotel kierowcy, to sięgnijcie lewą ręką na bok lewy bok fotela- tam jest taka dźwignia. Poruszajcie nią do góry. Fotel powinien się podnieść. Teraz widoczność jest doskonała, mam rację? ;)
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Poprzednio jeździłem nieco większym autem o dosyć nietypowej karoserii. Tutaj myślę, że jest standardowo. Jeszcze o nic nie obtarłem, nie uderzyłem. Pomocne są spore lusterka zewnętrzne oraz czujniki parkowania. Myślę, że dzięki temu łatwiej go wyczuć cofając niż parkując przodem.
~Mazdowiec
Hatchback 1.4 MZR 84KM 62kW
jak na rozmiary tego autka jest całkiem dobrze, dosyć wysoko mozna usiąc więc widoczność do przodu jest bardzo dobra, do tyłu trochę gorzej, ale również nie mam nic do zarzucenia w końco to nie lupo czy smart nie ma co się oszukiwac ;)
~bastek74
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
przypominam,że to hatchback.dwa lusterka zewnętrzne i jedno wewnętrzne powinny wystarczyć każdemu kierowcy. nie oczekujmy 52 calowej plazmy z widokiem na to co za nami po odwróceniu głowy do tyłu.w Leonie było lepiej ale nie mam zastrzeżeń.
~robtad
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Widoczność ogólnie dobra podczas jazdy. Gorzej przy parkowaniu. Trzeba sie przyzwyczaić, bo na początku ciężko wyczuć samochód. Profile i krawędzie auta powodują wrażenie krzywego parkowania, więc trzeba wziąć poprawkę.
~Marecki
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Z tyłu nie widać prawie nic. A i przód też nie jest dobrze widoczny. Nie wiem dlaczego dałem namówić się żonie na tego dziwoląga na płycie podwoziowej Fokusa z silnikiem HDI made in france oraz ze znaczkiem MAZdY
~Ramzes.79
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Przednie słupki są tak jakby w nie odpowiednim miejscu ( na ciasnych i krętych osiedlowych uliczkach trochę przeszkadzają). Widoczność do tyłu wystarczająca (nie da się wyczuć odległości przy cofaniu do przeszkody)
~adam (andromedes@tlen.pl)
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Opisywana wersja to SEDAN - w żadnym lusterku nie widać przy cofaniu kompletnie nic. Przód dla mnie ok - ale to stanowczo zbyt mało .... muszę dokupić kamerkę by widzieć ile jest miejsca za tylnim zderzakiem - to auto żony :-)
~marik123
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Widoczność nie jest najgorsza, gorzej jest z tyłu. Trzeba pamiętać, że tylna szyba jest bardzo wykrzywiona, tak jak tył auta, także auto nie kończy się tam gdzie szyba. Trzeba mieć to na uwadze, przy cofaniu.
Mazda 3 I Hatchback