Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (245)

~kacyba
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
super autko, dosyć długo zastanawiałem się co kupić w tej klasie, padło na mazde i nie żałuję
~TAK
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Po długim namyśle, i kilku jazdach próbnych w komisach wybrałem Mazde 3.Wiadomo, że nie ma samochodu idealnego, ale biorąc pod uwagę najważniejsze czynniki Mazda wypada chyba najlepiej. 1)najlepsze wyposażenie w stosunku do ceny.2)jakość wykonania i materiały bardzo dobre.3)rewelacyjny silnik .4)właściwości jezdne . Auto godne polecenia ceny aut spadly więc mazda mnie skusiła UWAGA nie kupować aut z tzw importu z niemiec ja oglądałem 24 szt i...
~don4@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Kultura pracy bardzo dobra. Na autostradzie prędkość maksymalna to 200 km/h Lubi wysokie obroty. (Silnik)
~seba_ab2
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jak dla mnie świetne auto. Podczas przesiadki z Forda Fiesty myślałem, że będzie za długie, ale szybko się zaaklimatyzowałem i jest super :).
~Adam
Hatchback 1.6 MZ-CD 90KM 66kW
Silnik moglby byc troche mocniejszy ale jest bardzo ekonomiczny. Pracuje rowno i jak na diesla calkiem cicho. (Silnik)
~miro913v
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Polecam posiadaczom golfów dla porównania bo na świecie są jeszcze inne marki niż vw
~maślana25
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
silnik chodzi jak zegarek, dostaje kopa na wysokich obrotach (Silnik)
~Jarek
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Na początku były małe problemy z wrzuceniem trójki, ale już jest OK. (Skrzynia biegów)
~bankier
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Na wolnych obrotach mile mruczy a powyżej 2tys.obr... prawie niesłyszalny.Bravo! Na 2 biegu potrzebuje chwili do rozwinięcia sie ale potem płynnie i szybko osiaga maximum (Silnik)
~Piotr
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Kabina dobrze wyciszona. Rewelacyjny zakres prędkości na jednym biegu. (Silnik)
Mazda 3 I Hatchback