Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (245)

~Łukasz
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
optymalny silnik, dobre przyspieszenie, silnik elastyczny ciągnie od samego dołu, cichy w środku nic praktycznie nie słychać,spalanie nie testowałem ale jest ok (Silnik)
~Konrad
Hatchback 2.3 162KM 119kW
Fajne, bezawaryjne auto. Wdzięczne na co dzień ale mało dynamiczne jak na taki silnik a także ponadprzeciętnie rdzewiejące.
~korallgoll
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Już 2 lata jeżdżę M3 więc co nieco mogę napisać. Ze względu na usterkowość diesli wybrałem benzynę i to był dobry wybór bo chociaż auto było używane to po mojej dwuletniej jeździe usterek nie stwierdziłem absolutnie żadnych. Wadą jest spalanie ale hamulce i zawieszenie perfekcyjne. Blachy słabe (cienkie ale na razie nie rdzewieją) ale o tym wiedziałem przed zakupem. Co do spalania. Pod moją nogą pali 10 bez znaczenia czy miasto czy wieś. Ale...
~Sylwester jędrzejów
Hatchback 1.4 MZR 84KM 62kW
idealna elastyczna znakomicie współgra z silnikiem to zdecydowanie fenomen (Skrzynia biegów)
~bandi
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
ale po przesiadce z turbodiesla każdy będzie miał mało mocy :) (Silnik)
~marian27545
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Silnik ma trochę sporą \"turbodziurę\" ale jak się wkręci to rakieta. (Silnik)
~renpoz@wp.pl
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Cieszę się ,że nie wybrałam Toyoty Corolli lub VW Golfa ,choć u tego drugeigo bardzo pasują mi migacze w lusterkach. Autko super- polecam ,bo prowadzenie sprawia dużą frajdę.A linia nadwozia typu hatchback jest zachwycająca.
~cult1
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Silnik dynamiczy i elastyczny. Do dynamicznej jazdy wymaga trochę obrotów ale jak potrzeba napędza auto dynamicznie. (Silnik)
~rafi992007
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Mazda 3 jest godna polecenia dla ludzi mlodych , a takze jako auto rodzinne. Mysle ze w swojej klasie jest jest liderem.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 I Hatchback
6,4
10,1
~MP3
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Sportowa charakterystyka zawieszenia i układu kierowniczego - dość twarde, ale za to seakcja ostra jak żyleta. Seryjne audio bardzo dobre. Żadnych skrzypień, wykończenie na bardzo wysokim poziomie. Słaba widoczność przez tylną szybę, w lusterkach bardzo dobra. 4 szyby w elektryce i automacie (!) Bagażnik w sedanie nie ma uchwytu ułatwiającego zamykanie w deszczowe / brudne dni, natomiast hatchbak go ma. Nieprzeciętna radość z jazdy jak na...
Mazda 3 I Hatchback