Ocena kierowcy - Mazda 3 I Sedan

Patryk, 4 lata temu
Silnik 1.6 MZR 105KM 77kW
Rok produkcji 2006
Mazda 3 I Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Mazda 3 bk jest świetnym samochodem jak rodziny i sportowy posiada dużo miejsca schowki są bardzo pojemne.Jak ktoś dba o samochód nie ma śladów korozji.Swietnie się trzyma drogi jest rewelacyjna na zakrętach.Jest tanią w utrzymaniu.Silnik jest bezawaryjną wymieniam na bieżącą filtry oraz olej.Przejechalem duże trasy bez problemów silnik w zime mnie nie zawiódł ogrzewanie mega fotele podgrzewane elektryka świetnie działa.Ma też moim zdaniem dobre przyspieszenie jak na silnik 1.6 I małe spalanie.Polecam te auto i bym nie zamienił na żadne inne .
Silnik jest wytrzymały i bezawaryjną odpala w każdą pogodę wymiana filtrów i inny rzeczy bezproblemowa.Tani w utrzymaniu nie miałem żadnych awarii.Polecam ten silnik jest mocny i ekonomisty na długie trasy nadaje się świetnie.
Świetna nie miałem żadnych problemów.
Świetne i naprawdę ogrzewanie w zime nie chce się wychodzić jeszcze te fotele ogrzewane cudo z auta klimatyzacja też chodzi swietnie
Bardzo niskie spalanie też chciałbym żeby inne auta tyle paliło.Pali 6,9-7,8 W trasie bardzo sie zdzisilem taki spalaniem jak na japońskie auta wysoko obrotowe

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MZR 105KM 77kW [l/100km]

7,3