Lista ocen Mazda 3 II Hatchback (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Tu mam problem, bo lakier jest bardzo podatny na rysy. Trzeba bardzo uważać, nawet przy takich czynnościach jak zdejmowanie śniegu szczotką z dachu. Na plus za to zaliczam zabezpieczenie przed rdzą w porównaniu do poprzedniej generacji. Oczywiście, jak to z Mazdą, trzeba zakonserwować podwozie i profile, ale moja Trójka, pomimo 9 lat, przed konserwacją nie była ani trochę pordzewiała. Ogólnie - na 3. Ta jakość nie pasuje do reszty auta.
~MK
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Mimo głęboko zakorzenionej opinii o gnijących Mazdach, na mojej można znaleźć jedynie delikatny nalot na podwoziu. Samochód ma ładna, nowoczesną bryłę, według mnie dobrze się starzeje - wygląda jak auto z 2015-16 roku. Reflektory żółkną od słońca, ale wystarczy polerka, żeby doprowadzić je do stanu fabrycznego.
~Mateusz
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
po 11 latach pojawia się korozja (najcześciej w miejscu uszkodzenia ale nie tylko). Korozja przy znaczku na tylnej klapie i przy szybie oraz w pobliżu wnęk na koła. Lakier bardzo cienki i delikatny. Uderzenie małym kamyczkiem powoduje odpryski. Uderzenie drzwiami podobnie.
~Kuba
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Daje 4gwiazdki, moja ma zero ognisk rdzy, w niektórych miejscach jednak widać słabą jakośc lakieru i potrafi odpadać np: pod szybą. Blachy wydają się być cieniutkie.
~Tomasz Cilos
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Niema rdzy jak w Mazdach 3 pierwszej generacji więc niema na co narzekać.
~Budzikowski
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
4.5 po 13 latach są mikro wykwity rdzy :( No cóż, 13 lat. Chyba ok ?
~Gerard
ŚLADY KOROZJI NA ELEMENTACH ZAWIESZENIA
~Zawiedziony
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Jakby folią aluminiową owinął, to na to samo by wyszło.
~Andreas
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Dobry design. Jeszcze dziś może się podobać.
~Martin
Moja jest ok