Lista ocen Mazda 3 III Hatchback (49) - Całokształt

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
W dobie sokowirówek i jednorazówek uroczy powiew starej szkoły. Przez 7 lat nie zepsuło się nic. Mogło by być nieco ciszej powyżej 120km/h, ale jak na skromny kompakt i tak jest super. Lakier delikatny a pod lusterkami trzeba czyścić na bieżąco, bagażnik głośno opada, ale żeby każdy samochód generował tylko takie zmartwienia to świat byłby piękny. Spalanie zaskakuje pozytywnie. Mimo upływu czasu design wciąż topka. Zero rdzy. Kupno tego auta...
~kierowca
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Długo wybierałem samochód i jestem zadowolony. Sam fakt, że chciało mi się pisać tę opinię o tym świadczy :) Mam limitowaną wersję Enso. Samochód ładny z zewnątrz i w środku. Wyposażenie działa bardzo dobrze i ergonomicznie. Auto jest bardzo wszechstronne i funkcjonalne. Dobrze sprawuje się zarówno w mieście, jak i w trasie. Daje mi dużą przyjemność z jazdy. Spalanie jest też bardzo w porządku. Jeśli miałbym wymienić wady, to jedyną zauważalną...
~inż. BRZ
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auto dopasowane do moich potrzeb, o gabarytach pozwalających na wygodne manewrowanie w mieście oraz wystarczających do dalszych podróży, w miarę przyjazne dla portfela. Daje frajdę z prowadzenia. Mój ulubiony samochód z tych, którymi dotychczas jeździłem. Jest to jedno z tych aut, w których po tym jak się wysiądzie, chce się na nie jeszcze popatrzeć. Przejechałem nią 30 tys. km od zakupu.
~Atanazy
Hatchback 1.5 SKYACTIV-G 100KM 74kW
Autko piękne, poręczne i dość praktyczne. Na tym w zasadzie zalety się kończą. Silnik słaby i zdecydowanie nieekonomiczny w stosunku do oferowanych osiągów. Auto z tym motorkiem nadaje się jedynie do miasta (i w takim celu zostało kupione). Lakier słabiutki, ale to u mazdy standard - trzeba bardzo dbać = powłoka ceramiczna/oklejenie + profesjonalna konserwacja podwozia (to ostatnie koniecznie!).
~andrzej_sek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Auto z lutego 2018. Piękne w pięknym kolorze soul red cristal. Silnik bardzo sprawny i ekonomiczny. Skrzynia biegów precyzyjna z bardzo krótkimi skokami drążka, Zawieszenie sztywne, pewne i ciche. Ergonomia wzorcowa. szkoda, ze nawet w bogatych wersjach czujniki parkowania przód za srogą dopłatą. Samochód dający przawdziwą radość z jazdy
~tomluc22
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Posiadam to auto w wersii limitowanej Enso i jestem zachwycony. Piękny wygląd na zewnątrz i wewnątrz a do tego niewiarygodna przyjemność jazdy. Warto kupić tą wersję . Chociażby dla tapicerki zamszowej ze wstawkami skórzanymi - ogromna różnica w wyglądzie , felg 18 cali, kamera cofania bardzo przydatna. Nie trzeba przepłacać za wersje Sky Passion.
~molek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przemieszczam się tym autkiem wraz z 4 osobową rodziną. Jest bardzo wygodnie i komfortowo w środku. Ostatnio jechałem z tyłu a prowadziła żona. Niestety nie da się wygodnie siedzieć między dwoma fotelikami dlatego optymalne jest posadzenie jednego dziecka z przodu a drugiego z tyłu. Jeśli chce się mieć oba pod kontrolą.
~średnio zadowolony klient
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auto jest generalnie w porządku, jednakże oprócz samego auta ważny jest też serwis świadczony przez ASO a ten jest na beznadziejnie niskim poziomie i zabiera to całą radość z posiadania tego auta bo człowiek po zostawieniu im auta zastanawia się co dodatkowo popsują oprócz tego co było już popsute a mieli naprawić!
~p4mazda
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Gdyby policzyć średnią z poniższych ocen wychodzi niecałe 4 i taka jest też ta mazda. Z jednej strony wygodna, dobrze jeżdżąca, z drugiej posiadająca sporo wkurzających mankamentów/niedociągnięć. Warto też w tym miejscu wspomnieć o wyróżniającym się na tle konkurencji wyglądzie - auto jest naprawdę ładne.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 III Hatchback
5,7
~Mariusz
Hatchback 2.5 SKYACTIV-G 187KM 138kW
Auto godne polecenia, wnętrze super ppd względem wykonania. Jeżeli chodzi o jakiekolwiek usterki to zadnych nie mialem podczas użytkowania i śmiało mogę ten samochód polecić młodemu aczkolwiek juz w jakis sposob doświadczonemu kierowcy ze wzgledu na moc którą ten silnik posiada.
Mazda 3 III Hatchback